Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Codziennie zgłaszam na policję i na straż miejską hałas po 22 i śmiecenie na bulwarach w #szczecin. Mam nadzieję, że przyczyniam się w ten sposób do wprowadzenia zakazu spożywania alkoholu w tym miejscu i koniec promocji patologii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czujedobrzeczlowiek.jpg

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 21
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś dzbanem do kwadratu. Po pierwsze w okolicach bulwarów nie ma budynków mieszkalnych którym hałas by przeszkadzał. Po drugie powtórne zdelegalizowanie picia w tym miejscu wprowadzi tylko to że patologia rozleje się na całe miasto i zamiast 4 policjantów (2 po cywilu i 2 w prewencji) trzeba będzie rozdysponować większe środki które nie poradzą sobie w mieście. Gratulacje. Idealny przykład jak osiągnąć wręcz odwrotny skutek do zamierzonego. Chyba jesteś młodym
@Maklerio: też mam świadomość że to bait. Ale to nie znaczy że nie mogę wytykać debilizmów. Jestem człowiekiem który internet zna sprzed ery baitow. Każdy miał jeden nick więc uważał na to co pisze. Ale gość pisze glupoty. Wiem że wytykanie mu tego jest bezcelowe ale może ktoś inny rozumny to przeczuta
AfrykańskaKochanka: @Zetembe: lepiej ci?
@Daleki_Jones: reagują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: patologię trzeba zwalczać, a nie robić jej wybieg w wizytowym miejscu miasta. Wystarczy dodać zaśmiecanie okolicy i odry, przechodzenie pijanych ludzi na czerwonym świetle itd. Nie ma budynków mieszkalnych w pobliżu? Ja mieszkam i muszę słuchać tego do 22, bo wtedy dzwonię po bagiety.
@LojalnaLoja: o jak boli. Widzę, że mnie znasz.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie, po prostu nazwałem rzeczy po imieniu. Gardze spuscizną PRL-u, którą wchłonąłeś jak gąbka i masz czelność się tym szczycić. Mam szczerą nadzieję, że trafisz kiedyś na sąsiada, który będzie zgłaszał zakłucenie miru domowego za każdym razem kiedy po 22 spuścisz wodę w kiblu i na własnej skórze się przekonasz jak bardzo przydatni społecznie są tacy ludzie jak ty.
patologię trzeba zwalczać


@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko, że jedyne co osiągniesz to nie zwalczenie a po prostu rozproszenie jej na inne części miasta.

ja mieszkam i muszę słuchać tego


@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli zamieszkałeś w imprezowej cześci miasta (stare miasto) i narzekasz na hałas? xDDDD. Rozumiem, że jakbyś zamieszkał na wsi to byś rolników rozrzucających obornik też zgłaszał na policję bo ci przeszkadza?