Wpis z mikrobloga

Wołam Was kochani bo zamknęliśmy dwie flaszki i znów musze wyłożyć 2,6k więc chcę mieć pewność że nikt się nie wykrusza. Proszę dajcie plus pod ten wołany wpis jak wszystko poniżej się zgadza, jak się nie zgadza lub rezygnujesz to zostaw komentarz:

1 flaszka:
@Obliv: 5ml @con987: 10ml @ZnubionekFan: 5ml @r4mzi: 10ml @Xune: 5ml @Gadgetztan: 5ml @Paruwkowy__Skrytorzerca: 5ml @kilo_wody_pod_stopa: 10ml @kanarex: 5ml @77726f62656c: 5ml @burczymucha: 5ml @spuchlak: 5ml

2 flaszka:
@mekekeke: 10ml @konradwwa: 10ml @etui64: 10ml @olrajt: 10ml @Minishcap: 20ml +f @taftav: 5ml @Just666: 10ml @farmer111: 10ml @Lubie_zupe: 5ml @ochar: 10ml @roman_z_piwnicy: 5ml

Proszę o potwierdzenie plusami i w poniedziałek kupuję walutę i flaszki i wtedy napiszę do Was z rozliczeniem.
Przypominam że za dekant dojdzie +3zł a wysyłka to kurier inpost 11zł/paczkomat 15zł.

Ps. zamawiamy z serca mediolanu, nigdzie w Europie (online) nie mają tego Nishane i jeszcze w 100ml flakonach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeszcze ciężej było znaleźć sklep który ma dwa flakony na stanie.
#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - Wołam Was kochani bo zamknęliśmy dwie flaszki i znów musze wyłożyć 2,6k w...

źródło: comment_cRChZa1EVfhMCCZkGCpK7IPu5zMe63VD.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Obliv: @con987: @ZnubionekFan: @r4mzi: @Xune: @Gadgetztan: @Paruwkowy__Skrytorzerca: @kilo_wody_pod_stopa: @kanarex: @77726f62656c: @burczymucha: @spuchlak: @mekekeke: @konradwwa: @etui64: @olrajt: @Minishcap: @taftav: @Just666: @farmer111: @Lubie_zupe: @ochar: @roman_z_piwnicy:

Mireczki i mirabelko, Nishane dotarło z Włoch i odbieram tez po pracy Laytona. Ponieważ nie chcę Wam wysyłać jutro by przez weekend leżało na magazynach Inpostu,
  • Odpowiedz