Wpis z mikrobloga

Mamy tu dużo ekspertów, to proszę o ostatnią radę odnośnie orokin ziemniaków xd Chyba daruję sobie wsadzenie reactora w nezhe i poczekam az mi się zrobi wukong prime. Co zrobić z broniami? Chciałem Ignis wraith, ale okazało się, że jednak w klanie nie ma, a sprzedaje je ten vendor co się pojawia co 2 tyg. W takim razie odpuszczam i chyba wsadzę do budującego się fulmina. Myślałem też nad pistoletem atomos, skoro wraith nie będę miał przez dłuższy okres. Co myślicie o liście broni napisanej przez "Personaer"?

#warframe
  • 14
@Griffith: Nie jestem ekspertem i w sumie nie wiem czy fulmin będzie lepszy od ignisa czy nie, ale mam ignisa i bardzo przyjemnie się gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak chcesz to mogę Ci dać schemat, bo akurat u mnie w dojo jest do kupienia, więc nie ma problemu.
@Tak_masz_racje: Chcieć to bym chciał, ale szansa, że gramy na tym samym sprzęcie (xbox) jest mała xd Chciałem zwykłego ignisa ulepszać, ale wraith był tak blisko, że już się nie opłacało. Jaki było moje zdziwienie, że wiki kłamało i w klanie nie ma xD
@Griffith: ja ziemniaki wrzucam w prime/warframe ktory nie ma wersji prime. Reszte olewam.

Co do broni to ja moze bede wyjatkowy ale polecam Ci sprawdzic Phantasma (bron revenanta) oraz keela/staticora.

Jeden problem ze zrobienie tych broni na dobry DPS wymaga rzadkich/drogich modow
@Griffith jak nie wiesz co ziemniaczyć to polecam Hek (zwykły, nie potrzebujesz vaykor hek) Do zwykłego Heka jest mod Scattered Justice co daje 200% multishot i efekt syndykatu. Hek powinien cie przenieść na spokojnie przez większość gry.

Chwilowo odradzałbym używanie broni typu knell czy dual toxocyst które wymagają ciągłych headshotów, no chyba że jesteś jakimś mistrzem headshotów na konsoli, to wtedy jasne. Ale ogólnie polecam ci coś standardowego, coś co działa we
@Griffith Zawsze warto miec dobrą broń w każdej kategorii. Na sortie są czasami modyfikatory -shotgun only i wtedy nic z fulminem nie zrobisz. Jezeli nie masz heka to sobie zbuduj i leveluj by mastery rank wzrastało (jezeli ci na tym wgl zalezy, ale warto) Jeżeli już masz heka na 30 to uzywaj fulmina, ale pamkętaj, że nie jest to lekarstwo na wszystko co rzuci w ciebie gra! Inne bronie są lepsze w
a sprzedaje je ten vendor co się pojawia co 2 tyg.


@Griffith:
Nie polecam czekać. Nie ma zawsze. Koszt jest duży.
Kup sobie od kogoś za platynę.
Ja w sumie mogę ci dać za darmo. PM me nick w grze.

Btw. jak levelować archwing? Jestem na Pluto, a nie mogę zrobić nawet misji limbo theorem, bo robie bardzo niski dmg.

Zabijać mobki - najlepiej w misji Mobile Defense (Neptune) na Public.
@brass ta, wiadomo, ale nie wiem czy on byłby w stanie utrzymać exalted przez całą misję z tym co ma teraz. Nie wiem czy już pozbierał jakieś mody corrupted by robić jakieś wyspecjalizowane buildy czy już ma rage/hunter adrenaline itd Napewno ma odpowiednie frejmy bo pisał o wukongu, a jego patyk niszczy wszystko w tej grze.
@griffith
Masz wgl odblokowane sortie? :P