Wpis z mikrobloga

Ja się po prostu czuje jak najgorszy odpad genetyczny, najgorsze gowno, szmata. Mam już dość tego s-----------o wegetowania. Jak widzę to wszystko to mam ochotę się z-----c po prostu...

To wesele to dla mnie piekło. Widzę różnice między mną, a innymi i jest to po prostu smutne, jak bardzo się różnie.
Pisze to teraz, bo wyszedłem sobie na spacer przemyśleć, złapać #feels. To jest po prostu zasrane gowno.
#przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Przychlast: zdecydowanie powinieneś sięgnąć pomocy lekarza i/lub psychologa. Pamiętaj, że proszenie o pomoc to żadna słabość, ani powód do wstydu. Bycie "innym" też nie jest niczym złym. Każdy ma swój charakter i sposób bycia, nie trzeba być kolejnym klonem wszystkich innych, szarych, pozbawionych jakiejkolwiek indywidualności ludzi, którzy boją się być sobą, więc się niewyhylają przed szereg ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Przychlast: tez mialem isc na wesele ale poszedelm tylko na slub .Jak pomysle o tym ze mialbym tam siedziec sam widziex jak oni sie smieja , ze nawet najgorsze p---y debile moga sie bawic a ja nie to lapie takie bad fells ze tydzien musialbym sie leczyc
  • Odpowiedz
@Przychlast: nie ma sie co przejmowac, poprostu szukasz w zyciu czegos innego, inne rzeczy sprawiaja Ci radosc, warto zasiegnac pomocy lekarza, nawet jesli to zadna choroba to lekarz ci powie, zajmujesz sie czyms? Masz jakies hobby?
  • Odpowiedz
@Przychlast: ja p------e, jesteś jeszcze nieletni, chciałbym być tobą, tyle jeszcze masz możliwości, sam w wieku 17 lat byłem na weselu brata i nikt nie dał j-----a, że nie mam partnerki xD zresztą w tym wieku to mało kto ma partnerkę, kuzynostwo i reszta też przyszli sami i siedzieliśmy sobie i piliśmy wudeczkę z kuzynami i kuzynkami i było fajnie, nawet potańczyłem trochę choć nie umiałem, nikt mnie palcem nie
  • Odpowiedz