Wpis z mikrobloga

Planuje się przesiąść z mojego wprawie 2 letniego IPhona 8 na Samsunga Galaxy s10, mam pytanie ile wytrzymuje bateria w takim telefonie? Czy lepiej brać s10+? Tylko się boję że będzie za duży mam dość małe dłonie.
#samsung #android #ios
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@cezimeziii: A jak bateria trzymie, znacznie lepiej niż w zwykłej s10? I czy mi się zmieści w kieszeni i będę mógł spokojnie usiąść bez obaw że mi się w pół złamie czy dziurę w spodniach zrobi? Xd
  • Odpowiedz
@Sasko: Przesiadka z iPhona na samsunga to poroniony pomysł.
Sam przesiadłem się z iPhona 6 na samsunga s8... po półtorej roku wróciłem do iPhona tym razem 8. Puki działa to bym na Twoim miejscu nie wymieniał a jak już to na coś z rodziny X.
  • Odpowiedz
  • 1
@szymin89: Czemu poroniony pomysł? Iphone znudził mi się i zaczynają mnie męczyć te ramki, na Iphone X nie opłaca mi się przesiadać, Xr nie wart tych pieniędzy, XS za drogi, na nowe iPhony nie czekam bo z tego co widzę to rewolucji nie będzie, a ceny będą na chorym poziomie
  • Odpowiedz
@Sasko: Telefon bardzo podatny na uszkodzenia, słaba bateria, cena. Mój samsung s8 po roku zaczął charczeć, pękł wyświetlacz bez przyczyny a update zamiast polepszyć korzystanie tylko pogarszał. W tej cenie można mieć dużo lepszy telefon ( nie koniecznie z większa liczbą bajerow).
  • Odpowiedz
@Sasko: jak chcesz mieć flagowca i dobry czas na baterii to tylko P30 Pro z obecnych propozycji producentów

@Marek1991: No dobra ale po co mi telefon który nowy wyciągnięty z pudełka mi do wieczora nie wytrzymie?

to taki problem w ciągu dnia mieć dostęp do gniazda na ładowarkę na kilkanaście minut?
  • Odpowiedz
  • 0
@gunwomen: P30 pro jest duży tak jak s10 plus, to mnie odrzuca, do tego podobno cichy jest głośnik.
To nie problem jest mieć dostęp do gniazdka ale czasami może być sytuacja cały dzień tego dostępu jednak nie będzie.
  • Odpowiedz
@Sasko: Też nie chciałem dużego telefonu mając iPX i w sumie bezproblemowo przeszedłem na P30 pro. Da się używać jedną ręką, masz większy obszar roboczy. W kieszeni tylko trochę to czuć, ale kwestia przyzwyczajenia.

O którym głośniku mówisz? Do rozmów?
Ja oglądając sporo materiału wieczorem/rano w łóżku oddałem właśnie P30 Pro. Mate 20 Pro to też ciekawa propozycja - ma stereo.
  • Odpowiedz