Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, mam poważne pytanie narazie niezobowiązujące.
Chciałbym rozebrać najlepszy zapach od Nishane z tego roku. To jest absolutny vaniliowy kosmos, tak bogaty i zachwycający że każdego recenzenta zamurowało.
Zdecydowanie to najlepszy wypust tego roku. Już mała kapka tego extractu perfum wystarcza by czuć go niemiłosiernie.
Za przepięknym blendem stoi Cecile Zrokian która stoi za cudeńkami dla Jovoy, Aqua Sextius a nawet Puredistance.
Ten zapach zniewala, sami zobaczcie:
[OBEJRZYJ](hhttps://www.youtube.com/watch?v=FYN7TDRuMG8)
I OBEJRZYJ

Na perfuforum rozbieraja po 14,50/ml, Ja znalazłem za ~13zł/ml i do rozebrania byłoby 80ml.
Czy mirki jak z przekozackim Elysium, chcieliby najbardziej kozacki zapach od Nishane ? Dajcie znać.
Zdecydowanie to TOP1 od Nishane i TOP1 wypustów z tego roku.
#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - Słuchajcie, mam poważne pytanie narazie niezobowiązujące.
Chciałbym roze...

źródło: comment_fZJJs5GI0lB1hIsECCHC2r55bl81gOPs.jpg

Pobierz
  • 48
Jeśli chodzi o ten Nishane, porównałbym go do Roji Enigmy w jednym aspekcie.
Kolejny masterpiece jeśli chodzi o blend, więc spokojnie może być tak że poszczególne nuty nie wylezą, a całośc daje zniewalający efekt przebogactwa zapachowego o niesamowitych parametrach.
Jeśli teraz nie rozbierzemy to kiedyś tak czy owak musimy. Cecile Zarokian stworzyła cudo.
@SnoobDuog: Jak projekcja tego perfum? Szukam czegoś co #!$%@? wszystko w promieniu kilku metrów ( ͡° ͜ʖ ͡°) wziąłbym 10ml, niestety elysium pomimo piękna zapachu to szybko się ulatnia