Wpis z mikrobloga

Brać somue czy lorke. Bo nie chce wydawać hajsu na oba a kręcą mnie te magazynki. Dopowiem ze na lorke mam załogę z Bata a na smołe słabsza (bodajże 3ci perk się ładuje) z amx 50 100 #wot
  • 8
@ladzinsky: somua to straszny kloc, jeśli lubisz styl gry francuskich ciężkich magazynków, to lepiej idź w lorrke.
Somua ma pancerz który potrafi odbić, ale jest tak wolna, że mi się nie chciało nią grać nawet 10 bitew, na które ją dostałem.
@ladzinsky: somua jest słabsza mobilne ale potrafi dingnac, i magazynek szybko się przeladowuje, gdy lorrka jest szybka ale ma taki pancerz że bierze wszystkie he, po za tym długość wypakowywania magazynka jest dłuższy jak i przeladowanie, ogółem lorrka trzeba nauczyć się grać bo nie raz widziałem lorrke dostająca 500-1000hp z trolla
@ladzinsky: Bierz Somue. Ma największą z premium ht 8 pene na podstawowych pestkach, dobrze zarabia, świetnie spisuje się na frontline, większość napotkanych 8 masz na klipa często na wymianie zdążą Ci dać jedną pestke w zamian, sporo odbija i nie łapie tak z HE jak lorka np. od art.
@ladzinsky mam somue i polecam. Wziąłem za 9k golda. Lorki nie mam, różne są opinie. Weź może poczekaj na progetto bo ponoć jest lepsze. Tzn mniej wymagające.