Wpis z mikrobloga

@Wyrelworelowany: Nie jesteś lepszy od tych 'mizoginów', bo wszędzie doszukujesz się na siłę dyskryminacji i na siłę bronisz babki, która chciała się chamsko w--------ć komuś do samochodu niczym janusz z olx. Na miejscu OPa wolałbym już być 100 w plecy niż jechać z kimś takim jednym samochodem, bo na pewno danej osobie by co chwila coś nie pasowało bez względu na płeć, ale widzę, że Ty sobie wybrałeś łatkę do
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: to nie anegdotka tylko historia z moich paru bledow zyciowych - zabierania zmywar blablacarem, faceci wrecz przeciwnie, zawsze 5 byly, i im sie podobalo z-----------e, podobalo ze byli 30 min przed czasem, podobala mila atmosfera, zmywary przytakiwaly jak pytalem je o to samo co facetow a potem obrazone byly, spermiarz z ciebie i tyle, ponizaj sie dalej bezplodniaku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RoastieRoast: no właśnie nie, bo przegląd i ubezpieczenie też trzeba zrobić. Patrz regulamin blabla.

@bones1909: wrzuciłem artykuł z blabla. Czyli od jakiego stopnia znajomości jest to nielegalne? Blabla klamie? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@RoastieRoast: nie pitol, 2 lata jezdzilamz blabla i na mysl mi nie przyszlo prosic kogos zeby podjechal czy mnie zawiozl gdzies - wsiadam i wysiadam gdzie on chce, place bez szemrania, nie marudzilam nawet kolesiowi co jechal 160 (co wyszlo mu na zle bo zatrzymaly nas misiaczki :p)
  • Odpowiedz
spotkal sie gownozjad, ktorego nie stac na paliwo do wlasnego samochodu i szuka innych gownozjadow, ktorym zal kasy na publiczny transport. nic dziwnego, ze gowno lata w powietrzu xD
  • Odpowiedz
@struksik: Ja z Krakowa jechałam za 120 zł w obie strony. Samochód na gaz, o ile dobrze pamiętam. Ale rozumiem, że tu tylko w jedną stronę taka cena... Z tego co widać u góry, to z Warszawy jedzie.
  • Odpowiedz
@petedendo: nie targowala sie, targowanie to 'dalo by rade za 80? biedakiem jestem studentem alternatywka i nie mam hajsu na ryz', a ona napisala 'jade za 80 hihi', bo myslala ze trafila na jakies spermiarza pokroju @Wyrelworelowany i sie zabierze za 80% hajsu albo nawet za darmo bo spermiarz jak wyczai to pewnie zacznie akcje pokroju 'no hihi alternatyweczko moja, usiadz mi na mordzie, za darmo jedziemy'
  • Odpowiedz