Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 171
#polandrock #woodstock Właśnie ekipa pokojowego patrolu niebiescy na polu przy scenie trzepie wszystkie namioty niezależnie czy ktoś w nich jest i wylewa całe picie jakie masz co nie jest z festiwalu zakupione. To pole niedaleko miejsca gdzie wcześniej zmarł typ. Nie podali podstawy prawnej przeszukania namiotów. I jeszcze gadają że to dla naszego dobra... Wode zwykłą mi wylali, tępaki.
  • 49
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: tylko to znalazłem, wątpię by mogli to robić jak właściciela nie ma... I jak zwykle w przypadku podejrzenia... Parę tysięcy namiotów i wszyscy podejrzani?
Art. 20. 1. Służby porządkowe i informacyjne są uprawnione do:
Przeglądania zawartości bagaży i odzieży osób w przypadku podejrzenia, że
osoby te wnoszą lub posiadają przedmioty, o których mowa w art. 8 ust. 2;
  • Odpowiedz
@doges: nie "po sprawie" tylko zamiast snuć dywagacje i pisać pierdoły lepiej zacząć od szukania podstawy prawnego i uprawnień samemu - całe prawo jest dostępne za darmo od ręki! Szybciej przeszukać ustawę niż napisać bzdurę na wykopie.

Las i obozowisko

No i właśnie o tego typu bzdurach mówię! Idź sprawdź definicje imprezy masowej. Organizator przystanku ma ustawowy obowiązek zgłosić to jako imprezę masową. Więc mi tu nie #!$%@? o lesie.

@
  • Odpowiedz
@doges: rozwiniesz? Bo nie mam się nawet do czego odnieść - to tak jakbyś mi napisał "jesteś głupi".

Poza tym spójrzmy jeszcze na Twoją wypowiedź, w której sam sobie zaprzeczasz.

Las i obozowisko to nie impreza masowa.

Kto tak powiedział? Ustawodawca nie wskazuje listy miejsc, w którym dana impreza ma status masowej. Już z samej nazwy można wywnioskować, że chodzi tu liczbę uczestników, a nie miejsce imprezy. Miejsce imprezy decyduje tylko
staryhaliny - @doges: rozwiniesz? Bo nie mam się nawet do czego odnieść - to tak jakb...

źródło: comment_B8rCFgH22JA3ptSzAN5lK47gh20zV48M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz