Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 171
#polandrock #woodstock Właśnie ekipa pokojowego patrolu niebiescy na polu przy scenie trzepie wszystkie namioty niezależnie czy ktoś w nich jest i wylewa całe picie jakie masz co nie jest z festiwalu zakupione. To pole niedaleko miejsca gdzie wcześniej zmarł typ. Nie podali podstawy prawnej przeszukania namiotów. I jeszcze gadają że to dla naszego dobra... Wode zwykłą mi wylali, tępaki.
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Megasuper: Idą dalej naszą miejscówkę przeszli. Na pytanie kto jest władny podać podstawę prawną usłyszałem ze "zarządzenie kierownika".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@reveh: niebiescy to normalne firmy ochroniarskie zatrudnione na festiwalu dla niepoznaki zapakowane w koszulke pokojowego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@majkel_bialkov: nas było 4 ich ponad 10. Wiekszość ludzi pod scenami bo akcja w czasie koncertu.

@houk: no to chyba ze tak, ale nie wyobrazam sobie, ze ktos mi sie #!$%@? do namiotu i wylewa wóde bez pozwolenia. Szkoda ze wpis nie polecial w gorace
  • Odpowiedz
@houk: Przez wiele lat uczestniczyłem w woodzie „od środka”, nie wiem czy nadal tak jest ale za moich czasów było tak, że niebieskie koszulki nie miały nic wspólnego ze słowem „pokojowy”, to wynajęte do ochrony gangusy prosto z bramek mordowni oraz tajniacy z policji. Koszulki są po to by nie budzić agresji napisami „ochrona” czy „policja”.
  • Odpowiedz
@houk: Nie spotkałem albo nie pamiętam ale już kilka lat nie byłem. W czarnych często chodziła obsługa imprezy typu elektrycy itd ale nie były to koszulki patrolu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CZLOWIEK89: to teraz są czarne staff z obsługi i czarne pokojowych które są chyba najmniej pokojowe z nich wszystkich
  • Odpowiedz
@houk: No staff był zawsze, wylaciało mi to z głowy. Być może policja oddzieliła się od ochrony i ma czarne, oczywiście nie taka zwykła policja, tylko „komandosi”:)
  • Odpowiedz