Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde mirki, podbramkowa sytuacja. Mam aktualnie ujemny bilans na koncie, wypłata u mnie jest 15, a nie mam co jeść. Autentycznie.

Nawet chwilówki nie mogę wziąć, bo nie będę miała jak zrobić przelew weryfikacyjny. Chciałam sprzedać mój telefon w komisie, ale się okazało że nie przyjmują takich bez androida...

Jakieś pomysły jak przetrwać do 15 - w domu w lodówce mam tylko światło. Wpadłam w małe tarapaty finansowe, a nie mam nawet znajomych żeby od nich pożyczyć.
Nie szukam frajera, nie jestem supercooljuk2 i nie chce jałmużny.

Pytam się poważnie, skąd wziąć jakieś groszowe pieniądze? Słyszałam że przy otwarciu konta w niektórych bankach dostaje się jakieś bonusy na start (ale zakładam że tam jest jakiś okres karencji + przelewy które trzeba zlecić i dopiero te pieniądze wpadną - bo nikt przecież za darmo pieniędzy ot tak nie da). #bankowosc #finanse

Uprzedzając odpowiedzi ludzi którzy sobie poheheszkują - danie dupy odpada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 12
  • Odpowiedz
skąd wziąć jakieś groszowe pieniądze?


@AnonimoweMirkoWyznania: masz jakieś umiejętności, za które ktoś byłby skłonny zapłacić?
np korepetycje, jak nie prowadzić budżetu domowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

albo jakaś opieka nad dzieckiem, wyprowadzanie psów, itp
ewentualnie inna praca płatna w dniówkach albo za wykonanie czegoś

w ostateczności zbieranie i sprzedawanie butelek, puszek, makulatury

możesz też poszukać jakichś promocji/degustacji i tam trochę pojeść ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Z środkami za otwarcie konta masz rację 2. Jeśli masz regularne wpływy na konto spróbuj wnioskować o pożyczkę w swoim banku 3. Możesz przejść się po okolicy i zaproponować umycie okien albo pomoc w ogródku 4. Jakby było bardzo źle taguj miasto, kilka paczek makaronu na pewno się dla Ciebie znajdzie ()
  • Odpowiedz