Wpis z mikrobloga

do polski dawno już dotarła moda na podawanie jedzenie na tackach do krojenia, w mini-pojemnikach do frytkownicy w kubełkach itd zamiast na normalnych talerzach

polecam subreddit /r/WeWantPlates zobaczcie co hipstery w ameryce #!$%@?ą xD w komentarzach przekleję parę przykładów

#jedzenie #ciekawostki
KwadratowyPomidor2 - do polski dawno już dotarła moda na podawanie jedzenie na tackac...

źródło: comment_p3C3G6Dmw5WzbX09GImp8s8061ZyIKaQ.jpg

Pobierz
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KwadratowyPomidor2: akurat w podawaniu na różnych tackach, deskach itp nie ma niczego złego, kto powiedział że talerz jest jednym możliwym rozwiązaniem. Burger w wielkiej czarze to faktycznie głupota uniemożliwiająca wygodne jedzenie, reszta to raczej ekstrawagancja.
akurat w podawaniu na różnych tackach, deskach itp nie ma niczego złego, kto powiedział że talerz jest jednym możliwym rozwiązaniem. Burger w wielkiej czarze to faktycznie głupota uniemożliwiająca wygodne jedzenie, reszta to raczej ekstrawagancja.


@vind: aj kurde nie zgodzę się. idąc twoim tokiem rozumowania to koryto to super opcja, albo szpadel jak z filmiku powyżej

mi to się kojarzy z brakiem kultury, jak picie wódki z gwinta przez żuli.
@vind: dobra mam trochę dosyć dyskusji z tobą

ja Ciebie wyobrażam sobie tak:

spaceruję z tobą po mieście mówie "zjedzmy coś", wchodzimy do knajpy. serwują nam burgery w #!$%@? kieliszkach zamiast na talerzu ja mówię "co tu się #!$%@?" a ty mówisz "EKSTRAWAGANCJA".

taki obraz twój. nie wiem po co ty bronisz chleba wsadzonego w pluszowe coś czy innych cudów EOT z mojej strony