Wpis z mikrobloga

@Orzech2019: Kogo obchodzi jakiś nieudacznik, którego wymyślił Kononowicz i wie, że bez niego by nie istniał w internecie. Dlatego też musi we wszystkim nawiązywać do Kononowicza.
  • Odpowiedz
@ACE41: Ewidentnie nie śledzisz Szkolnej od początku, bo inaczej wiedziałbyś, że przed pojawieniem się Mexicano u Kononowicza, mleczny człowiek DOSŁOWNIE PRZYMIERAŁ GŁODEM i siedział po ciemku z majorem bez prądu i ogrzewania. Więc Mexicana nie wymyślił Kononowicz, tylko Mexicano rozruszał na nowo universum znacznie polepszając byt Kśka i Maora.
  • Odpowiedz
@Orzech2019: Kononowicz jest popularny od 2006 roku. Filmy pojawiały się przez te lata raz regularnie raz mniej. Krzyśko występował w programach tv, grał w filmie, był zapraszany na różne spotkania, na mecze.
Niemiecki cały czas był przy krzyśku (bywały momenty kłótni ), po czym przyszedł nudny facet, którego ludzie znają dzięki Kononowiczowi. Wyansował się na jego popularność i non stop musi o nim mówić bo nie ma do zaoferowania żadnego contentu.
  • Odpowiedz
@ACE41: Znam historie Kononowicza lepiej niż ty, więc nie musisz mi niczego tłumaczyć. W 2006 kiedy się wybił mieszkałem nawet w Białymstoku i nie było dnia bez cytatów z jego expose. Twój komentarz natomiast, ma się nijak do mojego. Powtarzam KONONOWICZ Z MAJOREM PRZYMIERALI GŁODEM i SIEDZIELI W ZIMNIE BEZ PRĄDU zanim nie pojawił się u nich Mexicano i takie są fakty. Twoje mącenie wody mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz
@Orzech2019: Widzisz ja o jednym ty o drugim. Bez Kononowicza nie ma meksykano. To dzięki niemu jest w internecie, to dzięki niemu ludzie go oglądają i kojarzą- bez Konona by tego nie było. Także jakies przypisywanie tego co on niby nie zrobił ma się ni jak do tego, że zakręcenie przy Kononie stworzyło go i musi na tym bazować.
PS Kononowiczem interesuję się od 2006 więc stwierdzenie, że wiesz więcej niż
  • Odpowiedz
PS Kononowiczem interesuję się od 2006 więc stwierdzenie, że wiesz więcej niż wszyscy schowaj sobie dla swoich gimb kolegów.


@ACE41: Jeżeli interesuje się Kononowiczem od 2006 roku, to raczej nie należe do gimbazy i nie mam kolegów w gimbazie, bo musiałbym zacząć interesować się Kononowiczem mając 1 rok lub 2 latka. K^%#a jakimi wy wszyscy jesteście głąbami.
  • Odpowiedz
@Orzech2019: Myslisz, że interesuje mnie od kiedy oglądasz Kononowicza? jakiś random z internetu nie jest powodem moich dywagacji. Napisałem sam o sobie, że oglądam od czasów działalności z Czeczetkowiczem- najlepszym redaktorem w historii.
  • Odpowiedz
@Orzech2019: Przygłupa to szukaj we własnej rodzinie kmiocie. Gówno mnie obchodzi cokolwiek związanego z jakimś randomem jak ty. Jestem tu dla Kononowicza- stwórcy Szkolnej i twojego idola z boboli. Napisałem kilka zdań na inny temat,a ty chcesz rozkładać na czynniki pierwsze znowu o sobie, jakiś narcyzm gejowski cię dopadł jak meksykano.
  • Odpowiedz