Wpis z mikrobloga

[DAM PRACĘ]
Doradca Techniczno-Handlowy
Ok. 5000 zł brutto na start
Samochód (Ford Focus), laptop i komórka.
Praca w biurze bydgoskim, ale region Wielkopolska, kujawsko-pomorskie i pomorskie.
Sprzedaż materiałów wiodącego producenta chemii budowlanej
Kontakt przez prywatna wiadomość (podaje numer telefonu i nazwę firmy)

Ogłoszenie na prośbę mojej własnej matuli.

#praca #bydgoszcz #torun #budownictwo
  • 15
@Drakii mile widziany pierwszy kontakt ze sprzedażą (to jest wymagająca branża i wielokrotnie wałkowane słowo target) i obowiązkowo wykształcenie kierunkowe (budownictwo, chemia, inżynieria materiałowa).
Natomiast jeśli jesteś świeżo upieczonym absolwentem z odpowiednią aparycją (musisz wyglądać poważnie żeby rozmawiać z nierzadko właścicielami firm) to również próbuj.
@krisStarling zapytałem i czekam na odpowiedz
@gronie to już za bardzo szczegółowe pytanie dla mnie. Chyba, ze pytasz jaki jest target na podstawę (myląc brutto z netto) to na podstawę nie ma targetu ale tendencja musi być wzrostowa z miesiąca na miesiąc
@kaktusowyAloes: tak
@igrek97: bez takich, to nie jest januszpolbud
@Scaab: niestety nie. Stawka miesięczna - podstawa
@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow: nie mam wiedzy by mówić o szczegółach. Z tego co rozumiem to jest oferta na entry level. Jeżeli przychodzi doświadczony sprzedawca z relacjami to domyślam się ze wyglada to inaczej. Co więcej nie wiem jak wyglada system premii. Po szczegóły zapraszam na PW (podaje numer telefonu, osobę kontaktowa i nazwę firmy)