Wpis z mikrobloga

dziewczyna mnie uderzyła za pewną z dupy historie, za to, że pomyślałem, że mogłaby coś na boku z jej kolesiem, tylko to były bardziej #heheszki z mojej strony niż coś poważnego. Później przypomniałem sobie, że jakiś czas temu miałem bardzo podobna historię, tylko to mój kolega sobie robił ze mnie heheszki z jego koleżanką z pracy, której nie znałem, zadzwoniła (zadzwonili z nieznajomego numeru) a ja się rozłączyłem przy mojej, bo nie wiedziałem kto dzwoni.
No i teraz ja pytam mojej czy teoretycznie też mógłbym ją za to uderzyć za to co sobie pomyślała w tamtym momencie.
Cisza....
#!$%@?ę, chyba to kończę, mogę z nią ewentualnie zostać znajomymi, albo #!$%@?, lepiej będzie uciąć kontakt może.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uzytkownik4: Dziewczyna uderzyła mnie za pewną historię z dupy. Zrobiła to ponieważ pomyślałem że ona mogłaby kręcić na boku ze swoim kolegą. Z tym że ja tylko żartowałem. Przypomniała mi się sytuacja w której mój kolega i jego koleżanka zrobili sobie ze mnie jaja i ona udawała przez telefon że jestem jej chłopakiem, a ja się wtedy rozłączyłem. Czy mogę jej #!$%@?ć tak jak ona mi, za to co sobie wtedy