Wpis z mikrobloga

@LCaseiDefensis No niestety, u mnie raz na 2 mięsiace to trochę za mało, bo bym musiał chyba na 3 wózki robić zakupy, a dowóz odpada, bo mieszkam za miastem :)

Carrefour to fakt, ceny niektórych produktów maja wyjęte dosłownie, z dupy. Za 2l Pepsi wołają prawie 6zł, tyle to kosztuje u mnie w sklepie, do którego mam 30m z domu xD
  • Odpowiedz
@janisjunior: to akurat nie do końca prawda co napisała ta babeczka na fejsie. To nie są "koszyki klientów porzucone gdzie popadnie", tylko panie z kas wrzucają do tych koszy towary które albo nie wchodzą im na kasie albo klient odmówił zakupu z jakiegoś powodu. A że są wyprzedaże i tłumy bydła przyjechały ze wsi i wrzucają ile się da, a potem się rozmyślają, to tych koszy się uzbierało dużo i pracownicy
  • Odpowiedz
@Hiobe: Nie #!$%@?ą. Zamykają tylko 8 sklepów na tę chwilę (w moim mieście między innymi) a inne będą pomniejszać. Tesco od wielu lat pada powoli nie tylko w Polsce i póki co próbują się jakoś ratować, w ostatnich latach w UK na przykład zamknęli masę sklepów. W Polsce było w miarę okej ale chyba zakaz handlu ich dobił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na ten przykład w Kauflandzie kupię 4x2L Pepsi za 10zł, w Tesco ten sam zestaw potrafi kosztować 18.

@mmarekkk: Kupisz, ale TYLKO w promocji i TYLKO pod warunkiem, że ludzie się nie rzucą jak #!$%@?. Nie zliczę nawet ile to razy na sobotnich zakupach w Kauflandzie nie było już ani zgrzewki.
W Tesco 18zł to jest z kolei normalna cena czteropaka, a jak już jest w promocji to nie ma #!$%@?,
  • Odpowiedz