Wpis z mikrobloga

  • 347
@janisjunior @Shellthorn no, powiem Wam, że niezły tam jest armagedon, a awantury karyn przy kasach bezcenne XD

Tak odnośnie promocji, to wielkie gówno. Przecenione może max 10% całego towaru i to przeważnie gówniane rzeczy. Ewentualnie z chemii można było coś wybrać, ale i tak już dawno wszystko przebrane. No i do tego Tesco jest drogie, więc promki w większości na poziomie rosmanna. Obecnie szkoda czasu, żeby jechać.
  • Odpowiedz
@majkkali Drogi, w porównaniu z innymi. Nie ma sensu porównywać na zasadzie UK-PL. Na ten przykład w Kauflandzie kupię 4x2L Pepsi za 10zł, w Tesco ten sam zestaw potrafi kosztować 18.

Ogolnie według mnie wygląda to tak, jeśli chodzi o super/hiper markety: Auchan > Kaufland > Carrefour > Tesco.
  • Odpowiedz
@janisjunior: ja #!$%@?, pojechałem w środę do Tesco, bo było już późno (a Tesco u mnie jest 24h) i #!$%@? pół godziny to w kolejce do kasy spędziłem :V a brałem kilka rzeczy na obiad
  • Odpowiedz
@LCaseiDefensis To nie wiem, ja widzę ogromną różnice na tym, co kupuje regularnie. Chemię np. mają zajebiście drogą. Auchan przeważnie nawet tańszy od rossmana bez promki w tej kwestii. Żarcie to wiadomo, różnice nie są kolosalne, bo 10-20gr. na produkcie, to na paragonie da kilka złotych różnicy. Żele pp, sztyfty, proszki, płyny do płukania, na tym jest ogromna różnica Auchan/Tesco. Kupuje np. często dla siebie żele Old Spice, sztyfty, bo mi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@utede: akurat dobrze, parę takich akcji i nie potrzeba będzie czytać co promocja obejmuje i na jakich zasadach, bo kierownictwo zobaczy że ludzie tego nie czytają, a potem są problemy. Ja w sklepie chce rzucić okiem i już wiedzieć, a nie doczytywac co i na co
  • Odpowiedz
@mmarekkk chemie akurat mają raz na 2 miesiące minimum -25%. całe życie rodzina robiła zakupy w real/auchan. po rozpoczeciu zycia na wlasna kieszen porownujac ceny to tesco spoko wypada, najdrozszy jest careffour, ale tam to mają w ogóle ceny z kosmosu, przynajmniej w stolicy.
  • Odpowiedz