Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że prawa strona sporu politycznego #4konserwy i nie tylko narzeka na zalew propagandy #lgbt a jak by tak zerknąć na materiały źródłowe to zdecydowana większość mediów opisujących lgbt to właśnie #tvpis i te wszystkie prawackie gadzinówki. Nawet lewackie media nie piszą tyle.

Do tego zastanawia mnie fakt, że robi się TAKIE AFERY jak pobicie księdza w Szczecinie i dokłada się do tego wątek lgbt, żeby z homo zrobić wrogów.

Jak bym był takim zwykłym gejem to byłbym szczerze załamany, że robi się ze mnie wroga wszelkich wartości i świętości i coraz bardziej zaczynam dostrzegać plan w tym wszystkim. PiS lubi tworzyć wrogów, ale przypuszczcam, że kiedyś komuś nakręconemu taką spiralą nienawiści puszczą nerwy a zakładam, że bardziej „wybuchowa” w sensie fizycznym jest ta „prawacka” strona. U nas nie ma mino wszystko sytuacji jak na zachodzie mitycznym, gdzie faktycznie pewne kwestie lgbt wymagają dyskusji. U nas póki co samo bycie homo jest #!$%@?, gdzie nawet nie ma mowy o jakichkolwiek przywilejach.

#smutyzrana #polityka
  • 20
@PrawdziwyRealista bo PiS ma prostą strategie w mediach - nagrac kilka chwytliwych ujęć z tematu, ktory nakreca ich prymitywny elektorat, tworzy napięcie i uczucie strachu/nienawiści i puszcza w kolko przez caly miesiąc w co drugim wydaniu wiadomości, a w tvo info praktycznie leci non stop. Poprzednie wybory były doskonale nakrecone tematem uchodzcow, ale akurat wtedy mieli bardzo ułatwiona sprawę. Tym razem nie ma spektakularnych ataków terrorystycznych, więc temat przeniosl sie na lgbt.
@szczam_na_mlodziez: anto nie woesz, że koncerny wyłapały dany trend i tyle? Zresztą jakie otaczające ciebie produkty są teraz z tęczą. Ja robię praktycznie codziennie zakupy i ni #!$%@? nie widzę tych produktów. Możesz chętnie wrzucić przez siebie zrobione zdjęcia by było wiarygodnie.

Zresztą odpowiedz dlaczego fakt, że jakieś koncerny dla kasy „mrugają okiem” w stronę lgbt jest dla ciebie tematem? Ja nie zajmuję się homo tematami, bo mnie one nie interesują.
@PrawdziwyRealista: @ZaplutyKarzelReakcji: granie na tanich emocjach, to cecha TVN i PiSu?? To co niby powiedzieć o opozycji i ich mediach. Jak wyglądał histeria choćby z wyimaginowanego powodu, braku miejsc w szkołach średnich? Potem przez tydzień, dzień w dzień grzanie tematu akcji w Białymstoku. Wcześniej jeszcze, choćby ogólnopolskie afery, bo wystarczy że dostawca pizzy został pobity (bo był BIAŁORUSINEM) i trzeba jeszcze udziwniać że to pobicie jak i cała seria innych
Wzajemne antagonizowanie grup społecznych względem siebie to działanie znane już w starożytnym Rzymie. Dziś są to homoseksualiści, niedawno byli nauczyciele, wcześniej osoby niepełnosprawne. W ten sposób nie tylko bagatelizują problemy podnoszone przez te osoby, ale dają ujście frustracji społeczeństwa (czy raczej - jego prorządowej części). Oprócz tego są wrogowie stali, do wywołania poczucia tzw. syndromu oblężonej twierdzy. W tej kategorii znajdują się oczywiście LGBT, Niemcy, "totalna opozycja". To są ci źli, którzy
zalew propagandy #lgbt a jak by tak zerknąć na materiały źródłowe to zdecydowana większość mediów opisujących lgbt to właśnie #tvpis i te wszystkie prawackie gadzinówki


@PrawdziwyRealista: #tvpis sieje największą dezinformację i jest źródłem największej ilości publikowanych fake newsów o lgbt. Info sprzed 3 godzin. główna z płomieniem:
https://www.wykop.pl/link/5072037/napad-na-ksiedza-w-szczecinie-proboszcz-zaprzecza-rewelacjom-mediow/