Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 166
No wlasnie nie wytrzymało i popełniło okropne samobójstwo skazując Polskę na komunistyczne jarzmo i brak jakichkolwiek realnych elit.

Idioci na szczycie nie potrafili myśleć trzeźwo i rzucili się z patykami na czołgi a wy się z tego cieszycie. Wysłali dzieci i nastolatków na śmierć a sami #!$%@? jak najdalej.

To była zbrodnia wojenna i to że daliście z siebie wszystko i byliście bohaterami nic nie zmienia. Skazano was na śmierć i trzeba jasno to powiedzieć. Nie można robić z rzezi pięknej i romantycznej opowieści.

Gdybyście zostałi przy życiu moglibyście być realna siła w walce z komunizmem.

Mam nadzieję, że dożyje czasów że przestaniemy patrzeć bezrefleksyjnie na Powstanie Warszawskie i ktoś w końcu jasno i otwarcie powie

"jesteście bohaterami i chwała wam, ale Powstanie Warszawskie to był błąd"

#historia #powstaniewarszawskie #godzinaw
#przemyslenia #niepopularnaopinia #warszawa #polska
bartdziur - No wlasnie nie wytrzymało i popełniło okropne samobójstwo skazując Polskę...

źródło: comment_dH0l2RYOM8QIiMOeIiKAWGrAsDtCNG2t.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@bartdziur: Nie wiem, czy tylko ja, ale polecam otworzyć oczy że nikt nie świętuje powstania warszawskiego, bo wszyscy wiedzą że nie ma czego świętować. Pochylamy się jedynie nad poległymi i nas próbami walki o wolność. A jak zaraz któryś wyskoczy, że "a na zachodzie świętuje się sukcesy" to #!$%@? super, ale tu nie jest zachód, każdy kraj ma swoją tradycję, może u nas lepiej działa wspominanie porażek, żeby więcej do nich
@bartdziur: uwielbiam jak jacyś starzy ludzie siedząc sobie wygodnie w fotelu, prawdopodobnie świadomi idiotyzmu jakim było te powstanie, próbują uprawiać damage control poprzez mniej lub bardziej pokrętne racjonalizowanie tego zrywu. Co durniejsze jednostki łykają to zupełnie bezrefleksyjnie, zupełnie nie mając świadomości, że powstanie skazało ten kraj i naród na znaczne cierpienia i cofnęło nas w rozwoju ekonomicznym i intelektualnym o całe dziesięciolecia. Nie zyskaliśmy w zamian kompletnie nic, żaden cel powstania