Wpis z mikrobloga

Napisał jasno "ciekawe co będzie jak za kilka lat bąbelek przyjdzie i powie, mamo jestem gejem". Osoby homoseksualne odczuwają to, że są homoseksualne w tym samym wieku co osoby heteroseksualne. Nie da się zostać hetero czy homo.

@artpop: Chcesz mi powiedzieć że od pierwszych dni życia poczułeś się homoseksualistą ??
@saakaszi: To z materiału wRealu24. Pani trzymająca transparent się oburza, że za trzymanie baneru z przekreśloną tęczą zrównaną z komunizmem i nazizmem "wyzywano ją od homofobów" co jest dla niej "niesamowite" oraz, że "życzono by moje potomstwo było homoseksualne" czym jest "wstrząśnięta". Natomiast pan trzymający baner za drugi koniec mówi, że "baner sprzeciwia się wszelkim totalitaryzmom" w tym "propagandzie LGBT, która teraz jest głównym zagrożeniem dla naszej cywilizacji". Następnie do mikrofonu
@specjalista_gamoniu: A co ty już od przedszkola koleżanki podrywałeś? Dzieciak ma nagle pójść i powiedzieć matce że jest gejem, kiedy on nawet nie interesuje się jeszcze sympatiami i nie ma pojęcia o uczuciach i miłości? Skąd ma wiedzieć jakiej jest orientacji jak jeszcze nie interesują go jeszcze miłosne podboje? Że też muszę takie proste, oczywiste, życiowe rzeczy tłumaczyć zapewne dorosłej osobie na wykopie.
@specjalista_gamoniu: A co ty już od przedszkola koleżanki podrywałeś? Dzieciak ma nagle pójść i powiedzieć matce że jest gejem, kiedy on nawet nie interesuje się jeszcze sympatiami i nie ma pojęcia o uczuciach i miłości? Skąd ma wiedzieć jakiej jest orientacji jak jeszcze nie interesują go jeszcze miłosne podboje? Że też muszę takie proste, oczywiste, życiowe rzeczy tłumaczyć zapewne dorosłej osobie na wykopie.


@Mikka: No od kiedy pamietam w zerówce
Aha bo jeszcze o tym nie wie ze jest gejem. Moze ja tez jestem ale jeszcze nie wiem o tym


@specjalista_gamoniu: jak widać jeszcze nie było w twojej podbazie interpunkcji, więc całkiem możliwe, że jak ci się włączy okres dojrzewania, to tak będzie ;)
@specjalista_gamoniu: To sobie wyobraź że taki młody człowiek może być bardzo mocno zmieszany, kiedy poczuje że bardzo lubi osoby tej samej płci, kiedy wszyscy dookoła wolą osoby przeciwnej płci. Ktoś taki może się wystraszyć, albo źle zinterpretować uczucia. Spróbuj użyć wyobraźni i postaw się w sytuacji takiej osoby.
Aha bo jeszcze o tym nie wie ze jest gejem. Moze ja tez jestem ale jeszcze nie wiem o tym


@specjalista_gamoniu: jak widać jeszcze nie było w twojej podbazie interpunkcji, więc całkiem możliwe, że jak ci się włączy okres dojrzewania, to tak będzie ;)

@AtoMan: Hehe bardzo zabawny jesteś Mireczku, pewnie jestem o te kilkanascie lat starszy od ciebie. Ile masz lat? Ja 33
@specjalista_gamoniu: To sobie wyobraź że taki młody człowiek może być bardzo mocno zmieszany, kiedy poczuje że bardzo lubi osoby tej samej płci, kiedy wszyscy dookoła wolą osoby przeciwnej płci. Ktoś taki może się wystraszyć, albo źle zinterpretować uczucia. Spróbuj użyć wyobraźni i postaw się w sytuacji takiej osoby.


@Mikka: Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, musisz mi wybaczyć, ale ja nie moge tego pojąć.