Wpis z mikrobloga

Zdradze wam swieta prawde przyjaciele z tagu #przegryw.Aby miec szacunek innych i czuc sie wygrywem musicie #!$%@? sie na silowni.Nie wazne jak bardzo #!$%@? to brzmi ale nic nie zapewni wam tak uczucia bycia samcen alfa.
Ja z natury drobnej postury czesto mialem sytuacje ze ktos mnie nie sluchal,nie szanowal,badz udawal ze mnie nie widzi badz nie slyszy.
Odkad #!$%@? sie na silce to kazdy chce byc moim kolega,laski same zagaduja,na chodniku wszyscy sie rozchodza na boki,kolesie przechodzac obok wzrok na buciki.Wszyscy sa #!$%@? jakies 100% milsi dla mnie.

Ludzie beda wam #!$%@? ze nie wazne w zyciu ile masz w lapie,#!$%@? prawda,sama kultura i inteligencja to nie wszystko w zyciu zwierzat jakimi sa ludzie
#oswiadczenie #takaprawda
  • 2
@wojciech-dyrets: Ludzie to zwierzęta i prymitywne instynkty decydują o tym z kim chcemy się zadawać i co najważniejsze z kim chcemy kopulować. Możesz być wpływowym, inteligentnym typkiem a lochy wolą agresywnego koksiarza bo zapach testosteronu powoduje że ich wagina zalewa się sokami a typkowie cię szanują bo odczuwają instynktownie że lepiej być twoim przyjacielem niż dostać #!$%@?