Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jakie milusie pszczółki mi się wprowadziły do skrzynki z zaworem gazu ()

pytanie do znawców: kiedy mogę liczyć na jakiś miód? Bo na razie to widzę że dopiero budują, ale w przyszłym roku myślicie będzie? Dookoła jest trochę pól i las

#pszczoly #kiciochpyta #smiesznypiesek
d.....e - Zobaczcie jakie milusie pszczółki mi się wprowadziły do skrzynki z zaworem ...

źródło: comment_0OZSyGIUgMYIeSnCfVo3RifVxdiopBR8.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@diogene: Nie słuchaj ich. Ojciec byl fanatykiem pszczelarstwa więc troche wiem. Aby uzyskać miód w krótkim czasie musisz je potrząsnąć za skrzydla, wtedy uruchamiają sie ich specjalne zmysły do wyszukiwania kwiatów
  • Odpowiedz
Ogólnie to jako pracownik państwowej służby odpowiedzialnej za gaz, stwierdzam że tak nie może być i w swoim zakresie musisz to usunąć chcąc nie chcąc


@AryanWonderBoi: Ogólnie jako Niewiemja stwierdzam, że chyba sobie musicie nową skrzynke obok postawić bo są w polskiej czerwonej księdze wpisane jako krytycznie zagrożone i g---o z tym możesz zrobić xD
  • Odpowiedz
@Niewiemja: To raczej nie w zakresie PGNiG leży zajmowanie się takimi rzeczami. My jako organ, musimy mieć łatwy i bezpieczny dostęp do zaworu, a za stan szafki odpowiada właściciel. Później się okazuje że właśnie w okresie letnim w szafkach gazowych ule są porobione i w przypadku gdy przyjeżdża pogotowie to przypały są. xD
Ale ja to tam w sumie wyebane mam. Jestem pro Eco, zapewne nie moje województwo więc już
  • Odpowiedz