Wpis z mikrobloga

@PierwszyPuchacz: w sumie to dobrze Ci odpisała i popieram XD

Akurat słowa piosenek nie muszą pokrywać się z dowodami naukowymi. Często są tam bzdury albo jakieś filozoficzne przemyślenia nie do końca posiadające sens. Bardzo dobrze zauważyła, że ktoś może to inaczej interpretować, bo na tym polega muzyka i ogólnie sztuka a Ty wyjeżdżasz z jakimś "Jaa mam rację po prostu ;)" jakby nikt inny nie mógł mieć swojego zdania.
@PierwszyPuchacz: Ja wiem, ze było. Ale wiesz jak coś takiego odbiera obca laska?

"No co za śmieć niemiły, zarzuca mi że słucham gówna i jestem debilką co nie wie nic o świecie, #!$%@?ć go"

Takie rozmówki to tak, ale jak się już poznacie bardziej, najlepiej na żywo. Albo jak jesteś chadem :P
@wielad tylko że gdzie Ty tam widzisz żeby się #!$%@?ł, bardziej chodziło mi żeby jakoś zagadać Myślałem że może bardziej rozwinie te myśl dlaczego ma inną interpretacje a ta że cytuję :"szczerze to mnie to wali czy masz rację czy jej nie masz" koniec cytatu i o to najbardziej mi chodzi zaraz jakiś problem to i tak czy siak dalsza konwersacja z tą panią raczej większego sensu niee miała więc ja jako