Wpis z mikrobloga

@TadzioNorek: Pokazałem mu ofertę na allegro i powiedziałem, że potrzebuję go dziś, więc albo wezmę go tutaj za 2999 i cieszymy się z ubitego interesu albo wezmę go za 3199 i zamówię drugi na allegro i pojutrze oddam ten co przyjdzie i nic nie zarobią. Wiem, że cebula straszna ale zadziałało.
@TadzioNorek w mm można, robi to wielu klientów. Nie tylko Janusze, tak naprawdę to prawie każdy. Część pyta nieśmiało czy coś da radę, i są w szoku że tak. Inni walą prosto z mostu, że wymieniają 3/4 sprzętów w mieszkaniu i jaki będzie rabat przy takim zamówieniu (ostatnio gość przy zakupach za ok 25k utargowal ok. 1,5k. Moim zdaniem to bardzo dużo)
@cezeter: Jest tak jak pisał ci ktoś tam wyżej - po prostu skorzystałeś z promocji o której cię nie poinfrmowano. Jakby sprzedawca dawał takie rabaty to by go #!$%@? po prostu albo po premii. Sprawdź czy aby nie miałeś jakiejś promocji sklepowej.
@TadzioNorek: @bubr32: ależ da się na spokojnie targować. I w MM i Euro a nawet w takim tesco(choć tutaj towar musi mieć wadę) przy odkurzaczu dostałem darmowe worki, przy mikserze jakieś tam coś do gotowania, mikrofala ze zniżką 2-3%. To nie są specjalne promocje, sprzedawcy mają jakąś tam lekką pule do rozdysponowania.
@TadzioNorek: to nie tak działa januszowo ze panie daje 300 i biere tylko po prostu sprawdzasz ceny na necie i schodzą do najniższej ceny u konkurencji stacjonarnej - tv kosztuje 3k u nich, u konkurencji np. avans 2500 rtv 2500 to schodzą Ci do 2500 :)