Wpis z mikrobloga

Jak to jest że z 60% lasek na tinderze ma wpisane że czyta książki i takie bardzo zaczytane są.
Statystyki czytelnictwa w p0lsce chyba większość z nas wie jakie są. Także pojawia się pytanie, czy to sondaże są zakłamane i faktycznie zdecydowanie więcej osób czyta ksiazki niż jest to przedstawiane czy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy fakt że jakiegokolwiek różowego pytasz co ostatnie czytała to odpowie "hihi, nie pamiętam" albo się okazuje że było to W Pustyni i w Puszczy (zapewne dlatego że Mokebe się przewija Kappa) w podstawówce.
Nie wiem jak to wygląda z perspektywy różowych. Czy niebieskiepaski też takie zaczytane są w opisach na tinderze czy też podczas randkowania z wami, a jedyne co czytali to jakieś CKM'y parę lat wcześniej?

Za dużo tagów chyba dodam. Także wybaczcie. ʕʔ
#ksiazki #tinder #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 8
ta ksiazki niż jest to przedstawiane czy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy fakt że jakiegokolwiek różowego pytasz co ostatnie czytała to odpowie "hihi, nie pamiętam" albo się okazuje że było to W Pustyni i w Puszczy (zapewne dlatego że Mokebe się przewija Kappa) w podstawówce.


@AryanWonderBoi: ja ogolnie duzo czytam, tylko sa to bardziej serwisy ekonomiczno-inwestycyjne (bogatemen, market revolution, market on time, kiedys bylem na tyle glupi
@AryanWonderBoi ale wiesz, że ilość sprzedawanych książek nie jest żadnym wykładnikiem? Dość sporo osób czyta ebooki. Szczerze powiedziawszy to w ciągu ostatnich 6 lat to może jedną książkę kupiłem a tak to pół dysku Google #!$%@? ebookami