Wpis z mikrobloga

Ponieważ @Enviador dodał mnie na czarną (pic rel), to odpowiem w oddzielnym wpisie, bo w jego wpisie (kopia na web.archvie) nie mogę.

Ciężko mi uwierzyć, że @wszystkiekoty wzięła zrzut z ekranu z wpisu @Kempes nie plusując go.


@Enviador: A jednak, bo zdjęcie wstawione przez @wszystkiekoty ma jako źródło podany link do obrazka, który już wcześniej był na serwerach wykopu, bo nazwa zaczyna się od "comment_"

Dodam te same tagi co on: #propaganda #bekazlewactwa #swiat #lgbt #4konserwy #neuropa #pedofilia #holandia
źródło: comment_UpOtanJGg9YAHeRTMqVp0jwWgZYenfN2.jpg
  • 8
@RandomowyMetal: przyznam, że głupio wyszło. Wczoraj duplikaty, dzisiaj nie zorientowanie się, że po źrodle można poznać skąd jest zdjęcie... To nawet mi się nie podobają takie pomyłki, raz że je łatwo wyłapać (jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a dwa, że wolałbym jednak reprezentować jakiś poziom ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Enviador: Ludzie na Wykopie lubią czasem usuwać konta i z nimi wszystkie swoje wpisy. A czasem same tylko wpisy. Robię więc zabezpieczenie na przyszłość, gdyby ktoś chciał się kiedyś wypierać, że wcale nic takiego nigdy nie napisał.

A czemu dodałeś mnie na czarną?
Robię więc zabezpieczenie na przyszłość


@R187: spoko

A czemu dodałeś mnie na czarną?


@R187: nie pamiętam dokładnie. Przypuszczam, że mogłem chcieć mieć z góry wszystkie Twoje komentarze ukryte w znaleziskach. Możliwe, że się trochę pośpieszyłem. W sumie tak sympatycznie tu dzięki @insomnia_ i z racji, że nie pamiętam powodu to Cie z niej zdejmę (przynajmniej tymczasowo :P)

@insomnia_: Dzięki za miłe słowa :P