Wpis z mikrobloga

@fotograf_warszawiak: Siemanko! Na BG znów wrzucili promkę na LiPO -20% przy zakupie 4 pakietów - czyli czas zaopatrzyć się w batki do przyszłej 2,5 - 3calowki:) Będzie to 4s tylko zastanawiam się nad pojemnością - 650mah wystarczy? Jak uważasz?
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fotograf_warszawiak: Nie będzie szło lepiej z HD - jedynie może "doznania" będą nieco lepsze. Ale myślę, że w tym kierunku FPV będzie się teraz rozwijało - bo co nowego mogą nam wcisnąć jak nie HD w podglądzie?
  • Odpowiedz
@nickjaknick: @fotograf_warszawiak: Ja będę na pewno dużo wcześniej i zostanę do oporu:) Ładuję wszystkie pakiety i dodatkowo będę się doładowywał na miejscu:) Więc jeśli o mnie chodzi to wpadaj najwcześniej jak możesz. Pamiętam, że zostały Ci 4 pakiety sprawne, więc jakby co to służę swoim setem do doładowań w terenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: @nickjaknick: Celuję dokładnie w te widełki. W takim razie do zobaczenia jutro! PS. zamówiłem z ziomkiem wspolnie te CNHL z Twojego linka - w sumie 7sztuk :) W związku z tym dzięki za wstawkę i prośba o więcej takich okazji jak coś przyuważysz :)
  • Odpowiedz
@s3bape: Dobra, to ja postaram się dziś nie złoić, żeby jutro być na nogach tak 14-15 i do Was podbić. Bardzo możliwe, że pewną różową przyprowadzę, bo chce popatrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°) @s3bape: dzięki stary, wezmę swoją ładowarkę. Doszły mi dwa dodatkowe lipo więc trochę więcej zabawy będzie :)
  • Odpowiedz