Wpis z mikrobloga

Szwajcarski sąd zakazał występu transseksualnemu cwaniakowi Caster Semenyi na MŚ

Caster Semenya nie weźmie udziału w lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Dausze. Startu biegaczowi z RPA zakazał szwajcarski sąd, który wziął pod uwagę anomalie hormonalne w jego organizmie.

Znalezisko jakby ktoś chciał wykopać, żeby ta informacja nie umknęła innym:
https://www.wykop.pl/link/5068539/szwajcarski-sad-zakazal-wystepu-transseksualnemu-cwaniakowi-caster-semenyi-na-ms/

#4konserwy #bekazlewactwa #sport
ZAWADIAK - Szwajcarski sąd zakazał występu transseksualnemu cwaniakowi Caster Semenyi...

źródło: comment_a1jIVwODvHyaG1aMIEKryUhMvCkCfc3C.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
to ona ma w końcu te jaja czy nie ?


@krzywy_odcinek: No na jakiejś podstawie IAAF musiał określić go/ją jako "biologiczny mężczyzna".

"Jeśli CAS stwierdzi, że prawne uznanie za kobietę jest wystarczające, aby kwalifikować się do konkurencji kobiecych, a IAAF nie może wymagać od takich sportowców, którzy mają jądra i w konsekwencji też męski poziom testosteronu, aby go zmniejszyli do poziomu kobiecego, wtedy sportowcy DSD i transseksualiści zdominują podia i
  • Odpowiedz
@ZAWADIAK Czytałam kiedyś artykuł o niej i było podane, że to kobieta z hiperandrogenicyzmem czyli jej ciało produkuje za dużo testosteronu. W przeciwieństwie do tego co Ty przedstawiasz w swoim wpisie ta cała sytuacja nie jest prosta. Piszesz, że to teansseksualista (czyli ktoś kto urodził się jako mężczyzna i identyfikuje się jako kobieta),który startuje w biegach kobiet niesprawiedliwie wykorzystując swoją przewagę.
A to kobieta "dobuzowana" przez naturę. Może wystartować jeśli hormonami
  • Odpowiedz
@pasikonikkk: ja nie wiem skąd jest źródło twoich informacji, ja tylko podaje to co IAAF o Semenyi mówi. A mówi, że to BIOLOGICZNY mężczyzna który identyfikuje się jako kobieta. Pozdrawiam serdecznie>
https://sport.interia.pl/lekkoatletyka/news-iaaf-caster-semenya-powinna-byc-biologicznym-mezczyzna,nId,2834393

PS: Po prostu nie lubię oszustów, bo gdyby naprawdę był kobietą, która tylko ma za dużo testosteronu, to obniżyłby go sobie farmakologicznie i elo, nie ma problemu, niech dalej startuje. A on tego nie chce zrobić, bo wie
  • Odpowiedz