Wpis z mikrobloga

Los Angeles - Miasto Aniołów czy Miasto Bezdomnych?
Odwiedzając Los Angeles człowiek spodziewa się samego bogactwa, palm, surferów i gwiazd z Hollywood. A w rzeczywistości spotyka tysiące bezdomnych, narkomanów i syf na ulicach. Pogłębiający się kryzys i rosnące ceny sprawiły, że w samym Los Angeles jest ponad 30.000 bezdomnych. Mieszkają na najsłynniejszych plażach, a ich namioty można spotkać nawet przy alei gwiazd. Wielu z nich to imigranci, którym nie spełnił się amerykański sen, osoby starsze, albo chore psychicznie. Osoby zainteresowane tematem zapraszam na nasz film w znalezisku Los Angeles - Miasto Aniołów czy Miasto Bezdomnych oraz do zdjęć w komentarzach pod tym postem.
#usa #losangeles #busemprzezswiat #busemprzez3ameryki
busemprzezswiat - Los Angeles - Miasto Aniołów czy Miasto Bezdomnych?
Odwiedzając Lo...

źródło: comment_PufCfY4Wd6RVb32mk4E4jGW1GPsaN49V.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@busemprzezswiat: Dobra, teraz to żem sie rozsierdził. Mieszkam blisko LA i często tam jestem. Nigdy nie widziałem nikogo po speedzie na ulicy. Bezdomni są czyści bo jak wspomniano, korzystają z dostępnych środków sanitarnych. Chorzy psychicznie? Gdzie tacy są to sie przejde zobaczyć. Raz widziałem kogoś „chorego”. Na Meksykańskej imprezie podczas Sinco De Mayo przy pomniku Antonio Aguilara przy wyjściu z Union Station. Ta pani tylko gadała do siebie xd Koloryzujesz
  • Odpowiedz