Wpis z mikrobloga

@odyn88 informacje które może przedstawić w 15 minut że swoim #!$%@? rozwleka prawie godzibe. Chłopak nie myśli biznesowo. Mógłby wypchnac 3 filmiki zamiast 1 w tym czasie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkarlaXD: tbh nie podałeś żadnego stanowiska xD Chciałeś wyroki to masz, były nowsze ale oba były w sprawach gdzie prawo cytatu w oczywisty sposób nie mogło być stosowane
  • Odpowiedz
@Nahcep: wydawało mi się, że w kontekście wypowiedzi do której się odnosiłem, widac było stanowisko niepochlebiające, czy może dezaprobujące ślepe podpieranie się utartym state`em
  • Odpowiedz
@SkarlaXD: @Quemasterekt: Prawo cytatu.

Zresztą, #!$%@? z prawem cytatu. Wszystkie jego filmy są udostępniane na konkretnej licencji i on to sobie może wyceniać jedynie swoje gacie XD Co najwyżej YT mógłby się z kimkolwiek o te pieniądze procesować.

Kolejny wielki prawnik, który nawet nie przeczytał regulaminu platformy, na której udostępnia sto wysrywów miesięcznie.
  • Odpowiedz
@mecenas_z_piaseczna: xddddddd
Ehm pokazałabyś mi gdzie on przenosi prawa autorskie na rzecz osób trzecich... Rozumiane w myśl ustawy o o prawach autorskich. Poza tym co mw tutaj do rzeczy fakt kto ZAMIESZCZA a nie UDOSTĘPNIA treści na platformie?
  • Odpowiedz