Wpis z mikrobloga

@odyn88 z nudów wrzucilbym cały jego filmik na swoje konto i czekał na dalsze kroki. Już widzę pismo z kancelarii w Pcimiu Małym - #!$%@?, ZAPLAĆ ZA POWIELANIE FILMIKU #!$%@?. PODPISANO ADWOKAT DZIURA W DUPIE.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@odyn88: no chodzi o komercyjne wykorzystanie materialu wiec wszystko git, to nie dla tych co chcą odniesc sie do jego filmow w ramach prawa cytatu, tylko dla tych, co będą wykorzystywać jego wypowiedź w celach zarobkowych, jakby ktos chcial zrobic jakies kompedium wiedzy o polityce czy cos
  • Odpowiedz
@Hikarushi wolności słowa i prawo cytatu to mit w pOlsce. TVN czy inne TVP może ci normalnie materiał ściągnąć jak chce a jak obrazisz czyjeś uczucia religijne a masz teoretycznie do tego konstytucyjne prawo to i tak pójdziesz do #!$%@? sądu .
  • Odpowiedz
@Bencorek: Ale w kodeksie karnym jest dalej artykuł przewidująca nawet dwa lata więzienia za obrazę uczuć religijnych. Sam w kościele byłem z rok temu i z kościołem mam nie po drodze ale uważam że obrażanie symboli czy miejsc kultu powinno być piętnowane tak jak np. obraza "Serca Jezusowego" czyli jednego z najstarszych i najważniejszych symboli w katolicyzmie podczas ostatniego marszu równości w trójmieście. Uważam że takie zjawiska napędzają tylko spiralę nienawiści
Konigstiger44 - @Bencorek: Ale w kodeksie karnym jest dalej artykuł przewidująca nawe...

źródło: comment_cJj59ifs6k6ABPgVdpVKa3d0MziDdgCw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Konigstiger44 obraza uczuć Religijnych to głupota bo dla mnie np Spiderman jest bogiem i jak na niego coś źle powiesz to o obrazę uczuć Religijnych cię mog3 pozwać. Pod to można wszystko podciągnąć
  • Odpowiedz