Wpis z mikrobloga

@Nikic21 niekoniecznie
Tak też może być jak się nie nosi przewiewnych ubrań a w tym samym momencie się pocić jak świnia, zbiera się syf i może wysypać plecy
  • Odpowiedz
@Nikic21: u mnie ja 30 lat życia nie miałem ani jednego pryszcza właściwie. Od kiedy pojawiły się upały i robię 2 h cardio codziennie + siłowy na koniec redu nagle jakieś problemy ¯\_(ツ)_/¯ różnie to bywa
  • Odpowiedz
  • 0
@Nikic21 Przez 10 miesięcy brania kortykosteroidów ze względu na chorobę wyebało mi więcej syfów niż gdybym brał gram trena i deki razem z estro 10x norma
Za dzieciaka i ja, i bracia, i ojciec miał ch*jową cerę
  • Odpowiedz
@Nikic21 mi #!$%@? niemal od razu po wejsciu na testo, kiedy zaczalem wbijac cypio e3d (zamiast susta e4d i potem cypio e5d) to jakby sie zmniejszylo, na sloncu tez zaczely znikac, do tego zauwazylem, ze najbardziej trzymaja sie tam, gdzie nie moge siegnac zeby sie porzadnie wyszorowac - tak wiec bomba bomba, a mycie zelami do twarzy i tak odtyka te pory czy co tam jest i pomaga.
  • Odpowiedz
@Kasahara: zanim wszedłem, syfy męczyły mnie całe życie, kremy żele i tabsy często za grube dolany kupowane non stop nie pomagały. Od kiedy na bombie jestem ale pilnuje, żeby nie było dużych skoków, mam 98% mniej syfów.
@Nikic21: wszystko co tu przeczytałem to są dowody anegdotycze i potem wciąga się głupie wnioski bo ja i mój kumpel naturalne nie mamy pryszczy
  • Odpowiedz