Wpis z mikrobloga

@Darth_Gohan: Na Świeradowskiej jest nawalone przejściami zwłaszcza w tym rejonie. Przejście dla tych wszystkich mało inteligentnych, którzy przebiegają w tamtym miejscu na tramwaj/autobus
@Domciu: Najlepszy przykład jaki ostatnio miałem odnośnie WBO.
- Sąsiadki - Głosujcie na projekt XXX
- Sąsiadki - Pół roku później - Ale dlaczego oni teraz nam robią oświetlenie w parku. Będzie więcej ludzi i będą pili

BO to był projekt XXX i go chciałyście i same trułyście tyłek, że to super pomysł :)
Za zrobienie przejścia z oświetleniem serio potrzebne jest prawie 300 tyś. zwłaszcza, że to są pieniądze z WBO..


@Domciu: przecież z tego ~80k będzie do podziału pod stołem dla zainteresowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież tak działają wszelkie dotacje i dofinansowania projektów. Kto zrobi coś za cenę rynkową/niższą, skoro zna od samego początku budżet na tą pracę...
@dafto: To nie jest przejście na pętlę autobusową. Radzę zapoznać się z dołączoną mapka na górze. Do pętli autobusowej prowadzą dwa inne przejścia od strony Świeradowskiej.

@xbonio: Bezsens, bo zaraz jest kolejne przejście z progiem zwalniającym, po kiego tyle razy zwalaniać?

@Darth_Gohan: Przypuszczam, że w tym przypadku było 1 do 1 ;) Ciekawi mnie o jakim projekcie dokładnie mówisz, bo sprawa parku brzmi mi znajomo.

@symis: Pewnie tak,