Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 350
Mam nieodparte wrażenie, że gdybyśmy doświadczyli inwazji obcych na Ziemię, p0lki i tak wolałyby dać im dupy niż w jakikolwiek sposób dać opór. Międzygalaktyczna przygoda na marsjańskim bolcu.

#przegryw #p0lka
  • 82
  • Odpowiedz
@roon0koh XDDD a skąd ty wiesz że jestem brzydalem? Serio masz strasznie wredną naturę. Nie związałbym się z taką kobietą, która uważa że jest super i 10/10 a innych wyzywa od brzydali. Nie jestes pępkiem świata.
  • Odpowiedz
@roon0koh a ty najpierw gardzić ludżmi, którzy tak po prostu istnieją i sobie piszą na tagu #przegryw . Gdyby jakiś użytkownik z tagu przegryw był dzieckiem, które nie radzi sobie z problemami patologii w domu a ty jeszcze mówisz mu że nikt go nie chce. (nie udzielam się na #przegryw ale nie można wyzywać ogółu przez to na jakich tagach piszą na mikroblogu). Dlatego ja cię obrażam
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tg1310: on obraził mnie tym postem, więc ja obraziłam jego xD gdybyś kolego był dla mnie miły to ja też bym była, a inteligencji bym w to nie mieszkała bo to tylko wykop, więc czasem ciężko powiedzieć xD
  • Odpowiedz
@tg1310: @Gringo44: @Riczler:

Oho, stado małp rzuciło się na jedną mirabelkę, bo pojedynczo nie dadzą rady, zabawne, że jak riczler pierwszy zaatakował ogół Polek swoim postem, a gringo zaatakował @roon0koh jako pierwszy a ona się tylko broniła, przybył TG1300 na swoim czarnym rumaku i musiał wspomóc w walce kumpli, bo #!$%@? że oni pierwsi ją ( i nas) zaatakowali - ona jako różowa nie ma
  • Odpowiedz
@tg1310: hahahaha

A czyli wystarczy być po prostu człowiekiem, widzieć i nie zgadzać się na bezpodstawny atak na kogoś, kto się tylko broni (!!! Logika !!!) przed atakami i zarzutami, i nagle jest się Białorycerzem , bo przecież ludzki odruch nie zgadzania się na prześladowania i przemoc 3 na 1 to zaraz chęć zakiszenia ogora w różowej xD

#!$%@? wy przegrywy już przechodzicie w debilizmie samych siebie xD

Beka z
  • Odpowiedz