Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 350
Mam nieodparte wrażenie, że gdybyśmy doświadczyli inwazji obcych na Ziemię, p0lki i tak wolałyby dać im dupy niż w jakikolwiek sposób dać opór. Międzygalaktyczna przygoda na marsjańskim bolcu.

#przegryw #p0lka
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roon0koh: Sugerowanie że ludzie z tagu w prawdziwym życiu są śmieciami to raczej twoja opinia, nie mów mi o wierności bo to ja jestem facetem i wiem jak działa mózg twojego chada w przeciwieństwie do ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gringo44: btw fajne wrzucanie niebieskich do jednego wora, rozumiem że nie umiecie trzymać #!$%@? w spodniach i każdy rucha na boku? xD żenada i współczuję podejścia, ale uwierz że jest nam razem dobrze, rozmawiamy ze sobą prawie że non stop tak więc nie wierzę w zdradę żadnego z nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam
  • Odpowiedz
Mam nieodparte wrażenie, że gdybyśmy doświadczyli inwazji obcych na Ziemię, p0lki i tak wolałyby dać im dupy niż w jakikolwiek sposób dać opór. Międzygalaktyczna przygoda na marsjańskim bolcu.


@Riczler: Jeżeli się kochają, to #!$%@? z nimi.
BratJuzew - >Mam nieodparte wrażenie, że gdybyśmy doświadczyli inwazji obcych na Ziem...
  • Odpowiedz
@roon0koh no to przecież każdy zdradza - p0lki wszystkie, a następnie Chady i prawdopodobnie większość normików. Tylko przegrywy potrafią pozostać wierne i kochać bezinteresownie XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DziewczynaMirka: no widzisz, a ja głupia wzięłam sobie chada, który na 100% mnie zdradzi i ja jego też zdradzę, zamiast wziąć takiego przegrywa który pluje na wszystkie kobiety i nazywa je workami na sperme xD muszę się zastanowić nad sobą, Ty też to zrób mirabelko
  • Odpowiedz