Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 350
Mam nieodparte wrażenie, że gdybyśmy doświadczyli inwazji obcych na Ziemię, p0lki i tak wolałyby dać im dupy niż w jakikolwiek sposób dać opór. Międzygalaktyczna przygoda na marsjańskim bolcu.

#przegryw #p0lka
  • 82
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tg1310: nic z p0lki się nie zgadza, a i tak pod każdym postem mnie tak wyzywają ¯\_(ツ)_/¯ #!$%@? na was kładę tak podsumowując ale lubię się czasem z wami pospinac xD
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26 to czm mnie atakujesz XD a jak widziałem na górze to bardziej mirabelka wyzywała niewinnych przegrywów. Na serio na wykopie nie kieruję sie po ktorej jestem stronie (szeroko) ale kto atakuje i kogo zaatakowac by dac nauczke nie bycia pępkiem świata. Ta mirabelka się nie broniła bo jezeli jest serio uczciwą kobietą to ten post jej nie dotyczy, więc po co odpisywała. A przegryw będzie nadal przegrywem i nic nikomu
  • Odpowiedz
@roon0koh ok nwm o co można się przyczepić do twoich postów, ale komentarze były obraźliwe, a ja nie nazwałem cię p0lką. Serio nie każda kobieta nią jest. Ale kulturę to ty masz słabą

  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tg1310: obraził mnie post więc obraziłam opa, a Ty obraziłeś mnie bo obraziłam opa xD spoko, post nie jest kierowany do mnie, ale Twój komentarz tak więc odpowiedziałam Ci tym samym bo, jak napisałam wyżej, lubię się z wami spinać xD jak przejrzysz moje posty i komentarze to łatwo zauważyć że jestem milutka, jak ktoś też jest miły ʕʔ a kładę #!$%@? na coś to takie
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26 ale że jak pobicie przez przegrywa XD za co? To jest choroba psychiczna a nie żadne heheszki ze słynnego dawania dupy każdemu p0lek. Mocno jednak przesadzasz, bo wpis jest przecież istnym żartem XD. A nazywanie samego się pięknością też jest dziwne.
  • Odpowiedz