Wpis z mikrobloga

Słuchawki bezprzewodowe. Haylou GT1 Ktoś orientuje się w jaki sposób mogę sprawdzić naładowanie case? Mam przy złączu czerwoną diodę. Która jeśli się świeci oznacza ładowanie, jeśli nie case i słuchawki są naładowane. Jednak jest jakiś lepszy sposób na sprawdzenie tego? (CASE) bo poziom słuchawek to w telefonie mi się pokazuje. (bt + ikonka baterii)

#haylougt1
  • 36
@d3v: Wyciągasz prawą. Łączysz z telefonem na bt jako tą z dopiskiem R.
Następnie wyciągasz lewą. I powinny się automatycznie połączyć, a jak nie to wkładasz obie resetujesz połączenie na telefonie. I teraz nie wyciągasz pojedynczo ale obie na raz. I powinny z automatu obie migać na niebiesko.
Wtedy łączysz na telefonie jako gt1 i cyk.
@d3v: @Anonym_314: pytanko mam bo chyba złe spamowałem je bo po przełączaniu muzy na nich tych 2 klikiem lekkie opóźnienie jest tzn ze jedna już gra a 2 słuchawka zaczyna po 1-2 sek grać tak jest? Czy ja coś złe sparowalem
Zależy jak je wyciągasz. Najlepiej zrób reset i tyle.
Ja jak wyjmę prawą. To łączy się z prawą. Po chwili jak wyjmę drugą (zazwyczaj wyciągam jedna po drugiej) mam piknięcie i zanim włożę lewą do ucha już zaczyna grać.
@Anonym_314: @d3v: @Dr4ker:
Czy w waszych słuchawkach też jest szum, śnieżenie.
W sensie jak nic nie gra chwilę poszumią i przestają.
Jak leci jakąś muzyka to nie słychać, ale jak jest coś spokojniejszego albo jakaś cisza w utworze to wtedy trochę mnie denerwują