Wpis z mikrobloga

Czy rozpoczynając pożycie ze swoją dziewczyną (po 4 latach, studiując bardzo prestiżowe kierunki) zastanawialiście się nad tym, czy to nie raniłoby jej przyszłego męża (gdybyście się rozstali)

Zwłaszcza, że gdybyście (możliwe, że kiedyś) się rozstali to jej przyszly mąż mógłby ją mniej szanować(jako nie dziewice) albo powiedzieć: dlaczego na mnie nie poczekałaś? (A ty byś z tego zrezygnował z szacunku do niej i chęci wszystkiego dobrego dla niej)

Niektórzy faceci przykładają do tego ogromną wagę, by dziewczyna była dziewicą. Więc... Ty rezygnujesz a i tak będziesz miał to kiedy weźmiecie ślub lub satysfakcję i szacunek od jej przyszłego meza

pytanie #zwiazki
źródło: comment_7lw52dyxzqPULD79aOothVyjt6c33Ll5.jpg

Waszym zdaniem

  • Powinno się o tym myśleć 25.5% (27)
  • Nie można tak myślec 74.5% (79)

Oddanych głosów: 106

  • 31
@Lipathor: @twoi_oyciec: panowie jak kochacie dziewczynę, to chcecie dla niej jak najlepiej prawda?

Niektórzy faceci przykładają do tego ogromną wagę, by dziewczyna była dziewicą. Więc... Ty rezygnujesz a i tak będziesz miał to kiedy weźmiecie ślub lub satysfakcję i szacunek od jej przyszłego meza
@jmuhha: myślę że studiowane kierunki są tu bez znaczenia oraz że bycie z kimś i zarazem planowanie tego co będzie po rozstaniu kiepsko świadczy o związku. Poza tym to jest tylko jej decyzja komu i kiedy odda cnotę. Czy chce czekać do ślubu czy może mieć regularnie nadziewanego pierożka.
@jmuhha Podziwiam Twoją kreatywność by takie wpisy wymyślać. Ja nawet jak jestem zła na chłopaka to nie jestem tak kreatywna jak Ty w wymyślaniu problemów. Oby tak dalej!