Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z "rowerowego maratonu" (41km ) po centrum #bydgoszcz i po Myślęcinku. Fajny ten park, nie można mu odmówić uroku, ale centrum miasta to masakra moim zdaniem pod względem walorów zapachowych. Albo zalatuje kebabem, albo kanalizą (nie polecam jeździć po Londynku i ul. Gdańskiej z pełnym brzuchem, bo może się cofnąć), albo zielskiem...

Ci strażnicy miejscy chodzący brzegiem Brdy z potężnym owczarkiem niemieckim są po to, aby łapać ludzi palących marihuanę czy co?
  • 16
  • Odpowiedz
@grap32: zgaduje że nie jesteś z Bydgoszczy?Trasa mocno dziwna.Jechaliscie koło fontanny potop,filharmonii,pomnik łuczniczki?to byla by lepsza droga na Myślęcinek.I w myslecinku przez centrum edukacji nad Brde w smukale.Ogólnie im dłużej patrzę na tą mapę tym bardziej się dziwię.Jesli nie jesteś z bdg to napisz zarzuce ci lepsze trasy
  • Odpowiedz
@szczebrzeszynek: poważnie mówisz? bo kilkakrotnie przejeżdżałem po tych kocich łbach, niekiedy z laptopem w plecaku XDD

@Prokurator1990: dobrze zgadujesz, że nie jestem z bydgoszczy. Gdzie napisałem Mirku, że byłem z kimś na tej wycieczce XD bo piszesz jechaliście, byliście - sam byłem :)

Jeśli zarzuciłbyś jakieś ciekawe trasy, to byłbym bardzo wdzięczny :) Punkt startowy może być w okolicach Tesco przy Toruńskiej.
  • Odpowiedz
@grap32: aa byłem pewien że jakaś grupa zboczeńców typu masa krytyczna zorganizowała wycieczkę po głównych ulicach przez środek miasta.No więc spod Tesco to możesz :
1) Na południe miasta ulicą Dąbrowa przez lasy do Piecek/Chmielnik
2) Dajesz wzdłuż Brdy deptakiem do opery i następnie brzegiem kanału bydgoskiego az do granic miasta i powrót druga stroną kanału
3) Moja ulubiena trasa z r.Grunwaldzkiego do Koronowa tam masz całą drogę rowerową zrobioną
4)Wyspa
  • Odpowiedz
@Prokurator1990: dziękuję, wypróbuję te trasy które podałeś i zgłoszę się po następne:)
Kolarzem nie jestem i preferuję asfaltowe podłoże, najlepiej ścieżka rowerowa aniżeli pobocze drogi szybkiego ruchu, czy szosą.
Jeszcze raz dzięki ;)
  • Odpowiedz
@grap32: to zarzuce tobie jeszcze kilka tematów niekoniecznie na rower
1)Zachem/exploseum - Jak pojedziesz samochodem po głównych drogach to zobaczysz nowe fabryki parku przemysłowego i najwyżej wieczorami trafisz na nielegalne wyścigi.Jesli się zapuscisz w leśne drogi to znajdziesz np niemiecka fabrykę trotylu,zaginione tory,poniemiecką strzelnice i inne bajery ale ostrożnie ;)
2)stary browar w myślęcinku i jego podziemia.Tam już nie byłem z 7lat ale jeśli da się wejść do środka i jeszcze
  • Odpowiedz
@grap32: to ja od siebie dodam że jak potrzebujesz trasy na szosę w okolicach bliższej czy dalszej Bydgoszczy (głównie północ i wschód), albo lepiej - jeśli masz pomysł na trasę i chciałbyś skonsultować, to dawaj znać :)
  • Odpowiedz