Wpis z mikrobloga

Hej mirki, kupiłem parę dni temu pralkę w media expert (w starej poszły łożyska), jako że pralka tania bo za 800 zł, wykupiłem tą przedłużoną gwarancje na 5 lat (gwarancja plus). Sprzedawca zapewniał że w razie awarii np. znowu łożyska się zużyją to ta gwarancja ma to obejmować. Wczoraj czytając regulamin tego ubezpieczenia (już nie gwarancji), jest tam taki podpunkt że ubezpieczenie nie obejmuje ,, szkód będących następstwem zwykłego zużycia sprzętu". No i teraz moje pytanie do was jak ten podpunkt ma się do np. uszkodzonych łożysk, które wiadomo z czasem się zużywaja :). Może miał ktoś podobna sytuacje i mógłby mi trochę rozjaśnić sytuacje. Pozdrawiam
Ps. Ubezpieczenie jest w Ergo Hestia

#pralka #mediaexpert #gwarancja #ergohestia #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Batwam Te ubezpieczenia to jest śmiech. Napiszesz, że samo się zepsuło- nie uznają, napiszesz że w wyniku upadku z wysokości uszkodziło się to i to - wymienią. Parodia
  • Odpowiedz
Zawsze mogę zrezygnować z tego ubezpieczenia :P, ale jeszcze liczę że ma ktoś dla mnie dobre nowiny w tej kwestii.
  • Odpowiedz
@Batwam: mirku nie będzie odpowiedzialności za to zdarzenie. To tak samo jakbyś wykupił AC na samochód i chciał otrzymać kasę za wymianę tarcz i klocków.
  • Odpowiedz