Wpis z mikrobloga

@AlfaMirek: no ale jak to? Tylko z tego powodu chcesz zmienić płeć, czyli pasek? Czy nie jest to jednak za duże poświęcenie? XD A tak poważnie - to zależy od Twojej sytuacji w związku, jeśli poza tym jednym aspektem wszystko jest dobrze i jest to fajny związek, to albo realizować się samemu, albo znaleźć sobie do tego jakiś partnerów.
@AlfaMirek: Otworzyć biznes, zwiedzić kilka państw, których Ona "nie lubi" bo tam jest jedna rzecz, której nie lubi.
Chętnie zwiedziłbym zamki i lochy, stare ruiny, podziemne lokacja.
Odwiedziłbym Coffe Shop, skoczył ze spadochronu.

Ale na wszystko jest, że nie bo nie, sam też nie mogę ¯\_(ツ)_/¯
@AlfaMirek: Spróbuj z nią Miras porozmawiać, bo może ona nie widzi problemu, a nie ma co tracić czasu na niedomowienia. Niestety z autopsji wiem, ze no nie da się zmienić przyzwyczajeń drugiej osoby i w sumie nawet nie można tego od niej wymagać, bo każdy ma tam swoje sposoby na spędzanie czasu. Teraz z moim niebieskim dopasowałam się idealnie, bo są dni kiedy potrafimy chamsko piwniczyc, a są takie na maksa
@AlfaMirek: Tylko, że mi nawet samemu nie wolno.
Mnóstwo wymówek cemu.

Ale najczęściej, że wtedy widzieć się nie będziemy i dlatego nie mogę, a chętnie odwiedziłbym jakieś miejsca kultu, czy jakieś miejsca związane z legendami ludowymi, poznał coś nowego, sprawdził co i jak działa.

Jestem typem, który chce spróbować jak najwięcej zanim zdechnie, chcę wiedzieć jak smakuje każda odmiana zielska, alkohol już próbowałem, spróbowałbym skoku ze spadochronu, zwiedził jakieś ciężko dostępne
@AlfaMirek: jeżeli nie ma jakiejkolwiek chęci zmiany czy nawet spróbowania, a gdy zaczniesz robić coś samemu, to pojawią teksty w stylu: "a dla mnie nie masz czasu" "znowu Cię nie ma" "jesteś zmęczony", to chyba najwyraźniej czas na zmianę... i odrobina "egoizmu" jest potrzebna w życiu
@Deadlyo: moja jak już gdzieś pojadę z kimś innym, to czasami wykazuje oznaki zazdrości, ale jak ją pytałem wcześniej o wyjazd w to miejsce, to nie chciała
@milniexx: ok, dodałem Cię do listy potencjalnych pasków xD na razie jesteś na niej pierwsza
@pomaranczowy_podmuch: do tej pory nie było takich tekstów, czasem jakieś oznaki zazdrości, złości
@AlfaMirek: znając życie, gdy spróbujesz zrobić coś na własną rękę to zaczną się pojawiać, tak było u mnie za każdym razem, najpierw delikatna akceptacja czy nawet coś w stylu "wow, w końcu postanowiłeś coś zrobić/zmienić", a z czasem... eh szkoda strzępić ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°)