Wpis z mikrobloga

Wyjątkowo trudna transkrypcja tego typu, poziom bełkotania i szeleszczenia wysoki, a tajge chyba nawet nie był specjalnie nawalony.

\*mlask\* Noo witam, z tej strony tiger dwa tysiące szesnaasty. Widzicie, ssajebiście wyglądam, co? #!$%@??
Krótko na temat. \*mlask\* Alez to nie o to chodzi. Nie w tym momencie. Ogunie… Mnie to zastanowia co się tego… Wasza, #!$%@?, głupota. \*mlask\* Wiem, że banują namsz stronę… Wtowu to lajkujecie to wszystko, a później nie ma nagle strony. O bęc. Ale macie jutub, czyli nasz oficjany kanał. Wystarczy tam nas się zapytać «gdzie jest adres za wysyłki».
Ogunie hm, dzisiaj posta… tyle wiadomości… na fejsie. Dzie jes adres na… żeby wysłać nam… paczki, bo ktoś #!$%@?ął słowo «Wschodnia». \*mlask\* Kto jes debil, ten nie wysyła. Niech sobie wysyła, a później będzie płakał że «Kapeczka wróciła, jak to jest możliwością? Jak oni tam mieszkają, #!$%@?.».
Pło. Wysyłajcie, a pracz… te, paczki będą wracały. No stop do was. \*mlask\* \*mlask\* Wysarczy… t…roszkę nas wwysuchać. Pooglon nasze filmiki… I ogunie… Zrobiń… zrozumieć naf ogunie. \*mlask\* Co… wam przekuzujemy. \*mlask\* Bo wizije… Nie wiem. Przeżgaczyliście do tej #!$%@? Wschodniej i tam mieszkamy. Ta, gdzie? Ciekawie… Tak wygluda Wschodnia? Benc. Chyba nie.
Dla mnie to śmieszy to, że wysyłacie tam paczki niby… «niby». Bo #!$%@? wie czy «wysyłacie» czy sobie robicie bekę z tego i być #!$%@?ęętym. Ale to jest… wasa broszka nie moa. \*mlask\*
Ogunie wła lata nie mieszkam tam \*mlask\*, a wy #!$%@? się jak… nie wiem, przepraszam, cioty? Czy c…wele? Bo już nie wiem jak tłunazwać… was. Ta, chyba zos…zosanę na słowie «cwele». Dwa lata nie mieszkamy tam, ciskacie mi gubotę. Że «o, mieszkają na Wschodniej!». Gdzie na Wschodniej, #!$%@?! W tórym roku, ogunie, mieszkaliśmy? Dwa tysiące czetenastym. A teraz jest dwa tysiące szesnasy. To policzse sobie, głąby kapuściane. Eee, co ciałem poruszyć jeszcze…
Yyy, ogunie jak ktoś jes… nie wiem, wrażliwy na ten temat, że na Wschodniej wystany nas zabytaś się na fezie. Na jutubie też. Ale nie, #!$%@? to na Wschodnio aż mi, #!$%@?, mięsie odpadają. Bona robi sobie… pompki wciskacie, a później płaczycie że ta paszko wróciła do was, że coś…
Te osoby, które naprawdę są fanami, to się, #!$%@?, nie pytają gdzie wysyłać. Mamy plejkę jed…dwójkę, trójkę, dwie gry, ogunie. Ine rzeczy. No waśnie to mnie dż…dziwi, bo… nie wiem. Robicie z siebie debila na necie, że niby nie wiecie? Że mysicie że mię wkręcicie w jakieś gówno? Sami się wkręcacie w gówno. Taka jes prawda, nie ma co się oszukiwać. Ogunie. \*mlask\*
Da mnie to jes gupota, że sobie wciskacie… \*mlask\* do #!$%@? głowy, bo inaczej nie mogę nazwać… na #!$%@?ą głowę że niby na Wschodniej. Bo ktoś powiedział że mieszkam na Wschodniej. A kuzie płaczycie «ojeju, bo daczego paczko ni cofnęła się do mnie, ojeju, jestem fanem, ojeju». No właśnie. Z tego powodu, że tam już ponad dwa lata nie mieszkałem. Tam jes ruina. A wy tak #!$%@?, wpiedalacie, cioty #!$%@? przeproszeniem. I… wychodzicie ciotami. Bo ja jestem górą. A wy dołem. Benc. Kunia antama. Elo.

#bonzo #transkrypcjategotypu #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin #gansterbenc #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatyoszust #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #atat #gnik #ojciecpijo #niewolnikazbestu #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #elo #patostreamy
Formbi - Wyjątkowo trudna transkrypcja tego typu, poziom bełkotania i szeleszczenia w...
  • 3