Wpis z mikrobloga

Mirasy, ile wołalibyście za Audi A3 8P BKD 2.0 Tdi 2003 r. fabryka 140 KM (po chipie kilka lat temu w Compsporcie na jakieś 178 KM) przebieg 255 000 km.
- mechanicznie sprawne, cały czas użytkowane (głównym problemem kilka lat temu była wadliwa głowica - została wymieniona na nową). Trochę 'poci się' gdzieś przy turbinie.
- stan z zewnątrz jak na zdjęciach - z każdej strony albo drobna obcierka, albo lekkie wgniecenie, albo rdza gdzieś tam
- w środku jakieś pierdoły do zrobienia (podłokietnik, elektryka szyb pasażera, gdzieś tam odklejona podsufitka)
Mam problem z wyceną auta do sprzedaży. Szczerze to kompletnie nie wiem ile może kosztować doprowadzenie do stanu ładnego blacharsko-lakiernicznych kwestii, a nie chciałbym się w to bawić, tylko zejść odpowiednio z ceny.
Może ktoś częściej zmienia auta / handluje i ma lepsze rozeznanie w temacie. Jaka byłaby uczciwa, sensowna cena za samochód w takim stanie?
Blacha
Auto
#auto #audi #mirekhandlarz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dyskretnychlod: A no taki. Jak kupowałem go w 2006 to miał 75 k, a ja nie robię rocznie więcej jak 12 - 13 tys. A codziennie jeżdżę autem - zawsze mnie dziwi gdzie ludzie są w stanie natrzepać te 40 - 60 k rocznie ;-)
No właśnie ciężko z tymi cenami na otomoto, raz, że duży rozstrzał a dwa, że przeważnie podszykowane pod sprzedaż - ładne, bez konieczności zabawy z
  • Odpowiedz
@scarabeus to juz jest szrot. To kupi tylko handlarz do odpicowania i szukania frsjera. No i przebieg to jakas bajka. Moge ci cyknac wyglad mojego ktory ma juz z 450 xd
  • Odpowiedz
@bocznica: E, z przebiegiem tak jak pisałem wyżej - jeśli nie było wałków przy zakupie (a zakładam, że nie, bo 3 letni i przebieg 75 k to całkiem normalne jak na kompakt) to jest jak jest. Auto sprawne - poza wadą fabryczną głowicy kiedyś (te silniki tak miały niestety), nic poważnego się nie działo. Wyposażony sensownie jak na 16 latka - klimatronik, podgrzewane fotele... Silnk elastyczny, pali mało. Ja nie
  • Odpowiedz