Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 112! DZIENDOBRY w pierwszej grze po banicji, z wysrywu z 25. lipca! Z dwóch wcześniejszych bingo nie budiet, bo PRZECIEŻ USTALALIŚMY że nie będziemy się cofać. W najnowszym wysrywie zostało 13 HASEŁ TRAFIONYCH I BINGO! Wyniki:
Początek wysrywu- grubas sprawdza na swoim JAPKOWYM lapku techonologiczne pierdółki. Wszystko z myślą o swoich kochanych widzach, którym robi "donosy" i PODLINKUJE bardzo fajne okazje.

0:47 #kieleckiulaniec już zamówił nową wersję smartłacza. Jak przyjdzie, to zrobi recenzję na TESTSCHABA... po czym zapewne odeśle zegarek po swoich zajekurniabistych testach tak, żeby ktoś inny miał okazję go kupić i nosić na tym samym pasku, który był ściśnięty do oporu na przepoconej racicy grubaska, gdyż zapewne zwracane zegarki nie są czyszczone w jakikolwiek sposób.

szafa vs JĘZYK POLSKI- SE; pierwszy przypadek hiperpoprawności, która również jest uznawana jako błąd wymowy: osiemnaście "PIĘĆDZIESIĄT"; TUTEJ; DZISIEJ; do WETERYNIARZA

1:29 jest i kadr z PRUSAKA. Temat dzisiejszych przemyśleń- wielka teoria różnicy napojów gazowanych w zależności od tego w czym są podane. Ogólnie zgadzam się że napoje z nalewaka są gorsze, gdyż maszyna może być źle skalibrowana. ale teza że napoje w szklanej butelce są najmniej skażone w porównaniu do np. plastikowych butelek mnie rozłożyła na łopatki.

3:30 JANUSZ PRZY KORYCIE przystępuje do konsumpcji Red Hot CHIKI (tak jest napisane w tytule wysrywu XD) Burgera z MAKA. Żre oczywiście w samochodzie na parkingu, nawet nie odpiął pasów. Ponadto ekspert jedzeniowy mówi że w TV reklamują iż te kanapki mają mieć taką samą jakość jak burgery z food trucków, i w sumie maja rację. A ja głupi, kiedyś brałem jego rekomendacje jedzeniowe na poważnie... Burger oczywiście nie nasycił bebzuna, więc musi zagospodarować wolne miejsce. Przypominam, że burger kosztował 18,50 a #ussponton ponownie wrócił do limitu 25 PLN na dzień, którego przestrzega. Bo przecież przestrzega, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6:03 "jest również pies CYTRYNA"

6:30 gubernator DOSTAŁ TROCHĘ INFORMACJI odnośnie usuwania smrodu z walizki. Ciekaw jestem skąd, skoro ani na Insta, ani na FB nie ma ani jednego wpisu od rycerzy, który poruszałby ten temat, a DYSTANS ma dalej wyłączone komentarze. Zapewne #rycerzekomody w takiej sytuacji wręcz spamują go prywatnymi wiadomościami. Taaa, na pewno... Jedyne pytania na które odpowiada ten człowiek to te, które sam sobie zadaje.

7:37 zapach walizki jest absolutnie KURNIA nieprzyjemny ale miedziany ekspert nie wpadnie na to, żeby oddać walizkę do czyszczenia chemicznego (wersja dla wygodnych) albo po prostu wyprać ją ręcznie.

9:00 MIEDZIANY MACGYVER wyposażył się w neutralizator zapachów i robi z nim akcje

9:34 następuje MACANIE wszystkich śmierdzących rzeczy, jakie gruby posiada na chacie.
#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 112! DZIENDOBRY w pierwszej grze po banicji, z wysrywu z 25...
źródło: comment_bmdnfUvo7fPFQw9xHonFJ1KsvogXvpLo.jpg
  • 6
@marek-jan: odnośnie mojej banicji, uspokajam, to nie sprawka ani marcinka ani rycerzy. Za krótcy w majtkach są żeby mnie uwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ban wynikał z mojej własnej głupoty i treści dot. uniwersum Szkolnej. Wrzuciłem screena bez cenzury jak Major leje do wiaderka. Oznaczyłem go jako zdjęcie 18+, ale jeden z modów (ten mod wie o kogo chodzi) uznał te parę pikseli na krzyż za rozpowszechnianie