Wpis z mikrobloga

@Azur88: Takie bardziej oparte na filozifi KISS w przeciwieństwie do KDE. Brak animacji, szybkość działania, bardzo mało ramu zżera, wygodnie się skryptuje a jednocześnie nie jest tak surowe jak te wszystkie i3 i inne. I ma kilka fajnych bajerów których nie ma w innych DE. Nie jest idealne ale nie znalazłem nic lepszego. Z KDE i z gnomem zawsze były jakieś problemy np kde jest niestabilne i w kde jest zawsze
  • Odpowiedz
Active Window Control


@Azur88: Jest #!$%@? pod kde. Musisz mu ręcznie ustawić ile miejsca ma zajmować. U ciebie nawet świetnie widać, że się buguje przez to. Nigdy nie jesteś w stanie sensownie ustawić by wyświetlało albo całą nazwę aplikacji albo żeby nie zostawiało pustej przestrzeni na panelu. Do tego przyciski się bugują. Przechodziłem przez to 4 razy xd

A global menu pod kde też jest trochę skopane bo ma same menu
Kryspin013 - > Active Window Control

@Azur88: Jest #!$%@? pod kde. Musisz mu ręczn...

źródło: comment_w3wWfZRnBgOyxW5qHTCHE6YKvxwVQoBS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Tego nie wiedziałem. No ale najważniejsze że przyciski działają mi w AWC, przyzwyczaiłem się już do tego cholernie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nic, trzeba liczyć na to że dopieszczą w przyszłości... :)
  • Odpowiedz
No nic, trzeba liczyć na to że dopieszczą w przyszłości... :)


@Azur88: Sam na to liczyłem, nie dopieszczają tego od 3-4 lat. W zasadzie to nie wiem czy apka nie stoi w miejscu od tamtego czasu.
  • Odpowiedz