Wpis z mikrobloga

@Tymariel: jak się odniesiesz to tych słów(nie moje)?

losc nawiazan do feminizmu w tym serialu przebija wszystko. Dość powiedzieć że komiks był pełen kobiecej nagości, w tym serialu tego nie uświadczysz. Tylko męskie genitalia wywalone na wierzch. Poza tym anty trump na każdym kroku, wsparcie dla środowiska lgbt itd. Takie jest THE BOYS. Idealny serial dla współczesnego skrajnego liberała.
@Edward_Kenway: Jest akcja ze chrześcijański duchowny ukrywa to ze jest gejem na przykład. A i w pierwszym odcinku niewinna nowa dziewczyna jest zmuszona przez dupka do zrobienia loda. Jakoś nie widziałem nawiązań do feminizmu czy innych patologi, ale powiedz, ze sam nie widziałeś tego problemu który od czasu do czasu pokazała na wykopie, jak są ogłoszenia o prace dla kobiet, które mogą mieć dobrze płatna prace, wzamian za „spotkania”?
Ten serial
@Edward_Kenway: A męskie genitalia to widać tylko w jednym odcinku gdy superbohater który jest niewidzialny zrobił sie widzialny, a nie moze mieć przy tym ubrań i głupio by scenę w łazience w której był i były inne postacie pokazywali go tylko od pasa w górę
t akcja ze chrześcijański duchowny ukrywa to ze jest gejem na przykład. A i w pierwszym odcinku niewinna nowa dziewczyna jest zmuszona przez dupka do zrobienia loda. Jakoś nie widziałem nawiązań do feminizmu czy innych patologi, ale powiedz, ze sam nie widziałeś tego prob


@Tymariel: Ogólnie Garth Ennis, który jest autorem scenariusza pierwowzoru komiksowego, grubsze rzeczy wymyślał. Polecam serię "Kaznodzieja". To, co tam się dzieje, jest nie do opisania.