Wpis z mikrobloga

Co takiego można wziąć na raty do 100zł miesięcznie żeby wyrabiać sobie zdolność kredytową? Nie chcę żadnych telefonów, bo telefon zawsze można zgubić i później nie chcę płacić za coś czego nie będę posiadał. Co może się przydać mirkowi?
#pytanie #kredyt #zakupy #gownowpis
  • 15
  • Odpowiedz
@VirusX: po ciul wam jakaś historia kredytowa? Jest to niezrozumiała dla mnie idea - "Nie mam co robić, to ch^* wydam trochę na odsetki". Od ćwierć wieku kupuje wszystko za gotówkę (uprzedzając pytania, nie za pieniądze rodziców).
  • Odpowiedz
@VirusX: dla banku nieistotne jest, że potrafisz oddać 75 złotych miesięcznie. Nie dostaniesz lepszej oferty na hipotekę, tylko dlatego, że kupiłeś sprzęt na raty. Tak długo jak nie masz negatywnej historii, tak długo jest to wszystko jedno czy ją masz czy nie. A zdolność podwyższają Twoje zarobki

@kkrzysiek13: nie patrzą, historia się liczy przy kredycie gotówkowym, gdzie dostaniesz lepszą ofertę. Przy zobowiązaniu na 20- 30 to ta stówka
  • Odpowiedz
ta, kupiłeś mieszkanie za 0.5 mln gotówką?


@VirusX: I myślisz że zaimponujesz analitykowi decydującemu czy dać Ci 400000zł kredytu na 30 lat tym że kupowałeś małe AGD na kredyt ale spłacałeś?
  • Odpowiedz