Wpis z mikrobloga

jak nie tesknisz za Tą osobą podczas dluzszej rozłąki


@Mishkaa: A jak nie ma takich dłuższych rozłąk (chyba, że to właśnie to potęguje poczucie przyzwyczajenia)?

@Siemahej: Jaki staż tej pary (zakładając, że nie piszesz o sobie)? ;)
  • Odpowiedz
  • 0
jak nie tesknisz za Tą osobą podczas dluzszej rozłąki


@Mishkaa: A jak nie ma takich dłuższych rozłąk (chyba, że to właśnie to potęguje poczucie przyzwyczajenia)?

Właśnie podczas dłuższych rozstań tez to chodzi po głowie. I nie

@Siemahej: Jaki staż tej pary (zakładając, że nie piszesz o sobie)? ;)

2,5 roku
  • Odpowiedz
@Siemahej Po tych 2-3 latach właśnie przychodzi kryzys. Nie umiem Ci odpowiedzieć, czy to miłość czy przyzwyczajenie. Myślę, że takie myśli miało wiele par. Kwestia tego, jak długo one trwają. Zastanów się, czy sobie wyobrażasz życie bez tej osoby, co by było, jakby ona zniknęła z Twojego życia itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vinny nigdy nie szukałam bogatego i nigdy nie zależało mi na szczególnie przystojnym. Liczyło się, żeby mieli dobre serca, mój pierwszy z ktorym bylam dwa lata jeżdził na wózku od urodzenia, a mimo to, była to gorąca miłość, póki nie zaczął odwalać
  • Odpowiedz
@Siemahej: a czy czujesz w sercu takie ciepło na mysl o tej osobie?

Czasem w uczuciach bywają kryzysy. Zastanów się, czy widzisz przyszłość bez tej osoby. Nie, czy z nią - ale czy bez niej. Jakbyś się czuła gdyby nigdy już Cie nie przytuliła, nigdy byś nie zobaczyła uśmiechu itd.
Wątpliwości to nie jest nic nadzwyczajnego, zdarzają się. Zawsze można siasc z tą osobą i pogadać. Może też ma takie wrażenie
  • Odpowiedz