Wpis z mikrobloga

  • 2
Czuje się życiowym nieudacznikiem
W zasadzie bez niebieskiego dalej siedziałabym w zawilgoconej norze z kuchenka w przedpokoju bo na noc innego nie byłoby mnie stać
#zalesie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WikiMalane: niekoniecznie. Ścigasz się z partnerem na to kto więcej pieniędzy przynosi do domu? Daleko was to nie zaprowadzi. Jestem żonaty od ponad 20 lat i moja małżonka może przez ten czas pracowała dwa lata. Tez miewała czasem takie teksty jak ty, ale prawda jest taka, że to dzięki także jej pracy w domu związanej z wychowywaniem dzieciaków itd. ja miałem warunki do tego, żeby zajmować się kariera i zarabianiem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@asdfghjkl nie mamy dzieciaków, tylko psa. Próbuje się rozwijać, ale wszędzie chcą a to na bezpłatne staże (wpisze sobie pani do CV) albo na pół etatu, albo na pół etatu i za minimalna. Zazwyczaj w wakacje pracowałam w dwóch miejscach by odłożyć pieniądze, a w te chciałam znaleźć lepszą pracę i mi nie idzie, więc siedzę tylko w jednej (około 100 godzin miesięcznie). Myślałam, że chociaż dom w pozostałym czasie posprzątam,
  • Odpowiedz
@kt13: to pogadaj z nim i może domem się zajmij czy coś. Nie ma się co stresować. Może on by wolał, żebyś w domu była. A może nie ma żalu do ciebie i widzi, że się starasz, ale pomimo tego nie idzie. Raz ty masz gorsze dni raz on będzie miał. Jak tak będziecie sie w zyciu rozliczać jak żydzi to szybko się rozstaniecie.
Może jest takim typem jak ja.
  • Odpowiedz
Wystarczy żebyś nie ksiezniczkowala bo potem właśnie sama czujesz się jak żerująca na kimś. Gdy pracujesz nawet w Lidlu czy w domu to jest już wystarczająco i widać że nie chcesz być darmozjadem. Bez obaw ʕʔ
  • Odpowiedz
@kt13 Z tego co piszesz to zawsze będziesz biedna ale umysłowo. Przecież nic ci samo nie wpadnie w dłonie. Popracowałas trochę i myślisz że wszystko ci spadnie z nieba? ()
Polecam ci obejrzeć kruszwila, wygląda na to że bardziej ci się spodoba niż film/książka.
W ogóle co to jest za podejście, chcesz być bogata żeby... Być bogata? Nie myślałaś kiedyś nad ułożeniem priorytetów w głowie? Teraz to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WikiMalane > wygląda na to że bardziej ci się spodoba niż film/książka.
Nie mam pytań :D

chcesz być bogata żeby... Być bogata?

Dobrze wiedzieć Wygląda na to że znasz mnie lepiej niż ja siebie samą i diagnozujesz lepiej niż mój psychiatra.
  • Odpowiedz
@kt13 Napisałam na podstawie tego co wrzuciłaś w wpisie

Całe życie byłam biedna, staram się nie być a dalej jestem


Wyskakujesz z "nie znasz nie oceniaj" także ja już swoją opinię wyrobiłam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mala_kicia niebieski mi odradza, bo on tak przed studiami pracował i nie ma zbyt dobrych wspomnień. Też już myślałam. Ale szukam jeszcze pracy w zawodzie, ale marca tracę nadzieję
  • Odpowiedz