Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport.

2019-07-14 18:00:33

Czy to normalne, czy mam zacząć się martwić?
Ostatni status z 14, a dzisiaj mamy 26 i cisza.
Na pomocy gearbest tylko jakieś klepane formułki z automatu. A deklarowany czas się kończy w przyszłym tygodniu. Wątpię że dojdzie na czas, skoro jest w Hongkongu dalej, jeśli w ogóle dojdzie... A tak mi zależały żeby doszło przed urlopem.. Wybrane priority line, bo cło czy coś tam...
#gearbest #aliexpress #chinskacebulakupony #pytanie #pomocy #gearbestkupony
  • 65
@cocamide: kolego a czy ten twój status: "Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport." był ostatnim statusem zanim dostałeś paczkę? czy tak jak kolega @Saganeiro miałeś kolejny status o: "Port of Destination BUD customs clearance processing complete"
Przewertowałem wątek i widze ze w ostatnim czasie pojawiło się mase postów o opóźnionej dostawie z GB. Wiekszość ludzi ma wpis "Port of Destination BUD customs clearance processing complete". Tylko Ci którzy zamowili DHL otrzymali paczki. Wydaje mi się że jakaś lipa będzie z naszymi zamówieniami. Ja też już czekam długo i już zaczynam sie denerwować.
@black_fort: ja pisałem do gearbestu to pisali mi ze mam czekać i sie dowiedzą co z moja paczką u dadzą ni znac za 2-3 tyg. Teraz w sobotę bedzie tydzień. Poczekam jeszcze przyszły tydzień i bede załatwiał wtedy na grubo. Ja też myślalem ze przyjdzie duzo predzej a tu tak długo czekać.. Zamawiałem pierwszy i ostatni raz juz cokolwiek z Chin. Tylko mamy razem tak samo to się nie mogły nasze
@GearBest_Polska: podajcie jakieś dokładne dane gdzie się mozna z Wami kontaktowac. Takich ludzi jest więcej jak ja i nikt Wam jeszcze zgłoszenia nie przyslal. Czytalem masę postow i pełno ludzi ma z tym problem , co jest z naszymi zamówieniami..
@Fudix1: @Saganeiro: @Fudix1: u mnie dalej to samo i nic się nie zmienił status jak paczka do Was dojdzie albo będzie jakieś pewniejsze info to dajcie znać. Mnie też to wpienia już niesamowicie... Bo ile można czekać i jak sie czyta ze ktoś zamówił później tydzień i przesyłkę dostał w tamtym tygodniu to już się odechciewa zamawiania czegokolwiek z Chin
@ninjass no ciekawe ,ja z tym Budapesztem to tak trochę na żarty napisałem ale szarpią nerwy te zakupy od chinoli . Jak zamawiam pierdoły to przychodzą szybko a jak telefon na który czekam to zawsze #!$%@? otoblrmy jakieś są ,jak nie VAT to przesyłka się przedłuża i tak w koło Macieja ale 500zl taniej mnie przekonuje
@Saganeiro ja też mam DHL i jeszcze nie przyszło.